align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 14.09.19
   TEKMA: Britof - Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3 (3 : 2)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Beton Uroš
   Delegat: Žontar Ciril
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  3  Vučković Mirko (K)
  4  Kocić Aleksandar
  7  Velkoski Simon
  8  Kotnik Albin
  9  Hoxha Besnik
  10  Jeglič Matic
  11  Radojčić Vukoje
  13  Šenk Gašper
  14  Dvanajščak Anže
  18  Kopitar Aljoša
  69  Oštir Aleš (V)
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  0  Rovtar Anže (V)
  2  Vesel Matija
  3  Mitrović Aleksandar
  5  Sivec Gašper
  7  Traven Tomaž (K)
  9  Djaković Simo
  10  Klemenc Nejc
  14  Vidmar David
  17  Zupanc Bojan
  21  Knific Košir Bober
  23  Guzelj Rok
  Rezervni igralci
  2  Maček Mitja
  6  Markelj David
  15  Šenk Miha
  17  Zupan Jaka
  19  Janžekovič Matic
  20  Stanarević Danijel
  Rezervni igralci
  8  Lopatič Maj
  11  Vučkić Edin
  13  Čebašek Miha
  15  Kalar Gašper
  18  Hodža Frelih Urban
  19  Pečnik Anže
  30  Mikić Tadej
   TRENER
   Britof
   Stanarević Danijel
   Bitnje dobrozasenci.si
   Kavaš Jure
   STRELCI
   Britof
    9 - Hoxha Besnik (20') 11m
   1 : 1 11 - Radojčić Vukoje (31')
   2 : 1 9 - Hoxha Besnik (33')
   3 : 2 7 - Velkoski Simon (40')
   4 : 2 7 - Velkoski Simon (57')
   5 : 2 11 - Radojčić Vukoje (59')
   Bitnje dobrozasenci.si
   0 : 1 9 - Djaković Simo (12')
   2 : 2 9 - Djaković Simo (37')
   5 : 3 21 - Knific Košir Bober (62')
   OPOMINJANI
   Britof
   Bitnje dobrozasenci.si
   IZKLJUČENI
   Britof
   Bitnje dobrozasenci.si
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  60'     6 - Markelj David
       8 - Kotnik Albin
  60'     19 - Janžekovič Matic
       4 - Kocić Aleksandar
  66'     15 - Šenk Miha
       7 - Velkoski Simon
  81'     17 - Zupan Jaka
       9 - Hoxha Besnik
  89'     2 - Maček Mitja
       3 - Vučković Mirko
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Kalar Gašper
       17 - Zupanc Bojan
  60'     30 - Mikić Tadej
       7 - Traven Tomaž
  78'     18 - Hodža Frelih Urban
       2 - Vesel Matija
  83'     8 - Lopatič Maj
       10 - Klemenc Nejc
  83'     19 - Pečnik Anže
       21 - Knific Košir Bober
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan