align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 14.09.19
   TEKMA: Bohinj - Polet 4 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Pratljačić Anto
   2. pomočnik: Arvaj Martin
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  6  Arh Peter
  7  Kovačič Jure
  10  Kovačič Dejan (K)
  13  Milinkovič Igor
  15  Sodja Anže
  17  Arh Urban
  18  Horvat Mitja
  21  Sodja Urban
  22  Lavtar Matevž
  25  Kozinc Bor
   Polet
Priimek in ime
  2  Zakotnik Urban
  3  Prosen Oskar
  4  Gartner Jaka
  5  Mrak Žiga
  6  Koplan Klemen
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Hafner Blaž
  10  Dervišević Jasmin
  11  Kovačič Tim
  12  Šubic Oto (V)
  Rezervni igralci
  4  Čajić Armin
  11  Iskra Uroš
  20  Ravnik Tomaž
  Rezervni igralci
  13  Stanonik Žan
  14  Pagon Peter
  15  Vrečič Egon
  16  Veladžić Šaban
  17  Jakofčič Adam
  18  Stanovnik Lovro
   TRENER
   Bohinj
   Čajić Armin
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   Bohinj
   1 : 0 18 - Horvat Mitja (12')
   2 : 0 18 - Horvat Mitja (29')
   3 : 0 10 - Kovačič Dejan (55')
   3 : 1 11 - Iskra Uroš (81') AG
   4 : 1 6 - Arh Peter (89')
   Polet
   OPOMINJANI
   Bohinj
    13 - Milinkovič Igor (52')
   Polet
    4 - Gartner Jaka (78')
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Polet
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  58'     11 - Iskra Uroš
       18 - Horvat Mitja
  65'     20 - Ravnik Tomaž
       17 - Arh Urban
  75'     4 - Čajić Armin
       21 - Sodja Urban
   Polet
  Minuta  Igralec
  20'     16 - Veladžić Šaban
       5 - Mrak Žiga
  46'     17 - Jakofčič Adam
       2 - Zakotnik Urban
  68'     14 - Pagon Peter
       9 - Hafner Blaž
  73'     18 - Stanovnik Lovro
       8 - Uršič Gašper
  90'     15 - Vrečič Egon
       17 - Jakofčič Adam
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan