align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 14.09.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Niko Železniki 5 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik: Kolenovič Samir
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Hafner Anže (V)
  3  Pantelić Sebastjan
  5  Kljajić Filip
  6  Teran Rok
  7  Kolenović Edi
  8  Šubic Nejc (K)
  9  Dimitrijević Igor
  10  Stojkov Dejan
  13  Grahek Edvin
  15  Tallarini Miha
  19  Gubanc Gašper
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Gajgar David
  3  Pfajfar Jan
  4  Frelih Rok
  5  Dolenc Urban
  6  Potočnik Matic
  7  Gajgar Patrik
  8  Dauti Sami
  9  Torkar Domen
  10  Kavčič Rok (K)
  11  Jelovčan Žiga
  Rezervni igralci
  2  Budau Gašper
  11  Mehani Erjon
  16  Nadarević Denis
  17  Dimc Matej
  18  Klemenc Jan
  20  Baltič Tadej
  Rezervni igralci
  13  Prezelj Nejc
  14  Jelovčan Sergej
  15  Samardžić Refik
   TRENER
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 1 9 - Dimitrijević Igor (13')
   2 : 1 3 - Pantelić Sebastjan (24')
   3 : 1 8 - Šubic Nejc (47')
   4 : 2 9 - Dimitrijević Igor (68')
   5 : 2 9 - Dimitrijević Igor (81')
   Niko Železniki
   0 : 1 10 - Kavčič Rok (4')
   3 : 2 11 - Jelovčan Žiga (54')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    10 - Stojkov Dejan (38')
    6 - Teran Rok (57')
   Niko Železniki
    7 - Gajgar Patrik (28')
    11 - Jelovčan Žiga (58')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  55'     20 - Baltič Tadej
       15 - Tallarini Miha
  66'     17 - Dimc Matej
       5 - Kljajić Filip
  75'     11 - Mehani Erjon
       7 - Kolenović Edi
  83'     16 - Nadarević Denis
       9 - Dimitrijević Igor
  85'     18 - Klemenc Jan
       19 - Gubanc Gašper
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  74'     15 - Samardžić Refik
       6 - Potočnik Matic
  74'     14 - Jelovčan Sergej
       3 - Pfajfar Jan
  74'     13 - Prezelj Nejc
       8 - Dauti Sami
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan