align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 14.09.19
   TEKMA: Visoko - Kranjska Gora 4 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat: Beton Anton
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  4  Debeljak Žan
  7  Družinec Domen
  8  Vrtač Tim
  9  Vrtač Nik
  10  Kern Gašper (K)
  11  Jagodic Tine
  15  Jurhar Žiga
  17  Boncelj Uroš
  18  Janhar Andraž
  19  Gašpirc Kristjan
   Kranjska Gora
Priimek in ime
  1  Blažič Jan (V)
  2  Razinger Urban
  3  Žnidar Janin
  4  Mujagić Muhidin
  5  Gavrić Branislav
  6  Razinger Rok
  7  Grilc Rok
  8  Oblak Žiga
  9  Oblak Gašper
  11  Rakovič Miran
  14  Halilović Sinan
  Rezervni igralci
  2  Križaj Matic
  3  Dominko Jure
  6  Čebulj Rok
  13  Šebalj Niko
  14  Seljak Žan
  Rezervni igralci
  10  Polović Aljoša
  18  Benet Bor (V)
   TRENER
   Visoko
   Pušič Drago
   Kranjska Gora
   Oblak Žiga
   STRELCI
   Visoko
   1 : 0 10 - Kern Gašper (6')
   2 : 1 10 - Kern Gašper (55')
   3 : 2 4 - Debeljak Žan (87') 11m
   4 : 2 4 - Debeljak Žan (88')
   Kranjska Gora
   1 : 1 11 - Rakovič Miran (42') 11m
   2 : 2 2 - Razinger Urban (58')
   OPOMINJANI
   Visoko
   Kranjska Gora
    4 - Mujagić Muhidin (9')
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Kranjska Gora
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  61'     3 - Dominko Jure
       7 - Družinec Domen
  84'     2 - Križaj Matic
       17 - Boncelj Uroš
  89'     6 - Čebulj Rok
       4 - Debeljak Žan
   Kranjska Gora
  Minuta  Igralec
  75'     10 - Polović Aljoša
       7 - Grilc Rok
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan