align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 14.09.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Velesovo 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat: Petrovič Novica
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Strašek Rok
  6  Rozman Miha
  7  Kolenc Miha
  8  Ambrož Vid
  9  Černivec Žan
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
  13  Dolar Jure
  14  Škrlep Luka
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Rezar Nejc (V)
  4  Gračanin Dalibor
  8  Burgar Borut (K)
  10  Pucelj Nejc
  11  Jerič Kajetan
  13  Bezovšek Jaka
  14  Tutnjević Igor
  16  Petrač Sebastjan
  19  Baloh Urban
  21  Jenko Majer Žan Luka
  23  Bizaj Jan
  Rezervni igralci
  4  Malivojević Aleksander
  5  Kazić Amir
  12  Črček Andraž (V)
  15  Lavtar Gašper
  17  Roš Jaka
  Rezervni igralci
  5  Kne Žan
  9  Daka Zejadin
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Velesovo
   Kne Dejan
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 11 - Mlakar Rok (4')
   2 : 0 11 - Mlakar Rok (11')
   3 : 0 10 - Dermastja Jaka (66')
   4 : 0 6 - Rozman Miha (90')
   Velesovo
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Velesovo
    16 - Petrač Sebastjan (45')
    5 - Kne Žan (67')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Velesovo
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Kazić Amir
       7 - Kolenc Miha
  73'     4 - Malivojević Aleksander
       10 - Dermastja Jaka
  73'     15 - Lavtar Gašper
       11 - Mlakar Rok
  81'     17 - Roš Jaka
       9 - Černivec Žan
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  40'     5 - Kne Žan
       11 - Jerič Kajetan
  79'     9 - Daka Zejadin
       16 - Petrač Sebastjan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan