align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 14.09.19
   TEKMA: Preddvor - Škofja Loka 1 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Avdič Fikret
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  2  Mlakar Gašper
  3  Čurk Igor
  4  Zavrl Jan
  6  Okorn Matic
  7  Pavlinič Žiga
  8  Pelko Tilen
  9  Kokić Mirzet
  10  Rebolj Nik
  11  Macanović Senaid
  30  Lenič Aleš (K)
  67  Kovačevič Rok (V)
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Reiner Jan (V)
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  7  Jović Viler
  9  Hirkić Sandi
  10  Janežič Luka
  22  Ljubijankić Hasan
  28  Bobnar Luka
  93  Gorenjc Alexander
  99  Hari Vajda Max
  Rezervni igralci
  13  Žandar Žiga
  14  Krč Matija
  15  Maček Luka
  16  Logonder Blaž
  17  Zalokar Nejc
  18  Štefe Žan
  64  Bogataj Alojz Slavko
  Rezervni igralci
  8  Kalan Gašper
  13  Jović Aleksandar
  14  Maksimovič Haris
  18  Vrhovac Nemanja
  77  Beganović Nermin
   TRENER
   Preddvor
   Mehić Anis
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   Preddvor
   1 : 1 9 - Kokić Mirzet (42') 11m
   Škofja Loka
   0 : 1 10 - Janežič Luka (26')
   1 : 2 9 - Hirkić Sandi (47')
   1 : 3 77 - Beganović Nermin (56')
   OPOMINJANI
   Preddvor
    11 - Macanović Senaid (2')
    6 - Okorn Matic (35')
   Škofja Loka
    10 - Janežič Luka (2')
    99 - Hari Vajda Max (32')
    1 - Reiner Jan (42')
    8 - Kalan Gašper (80')
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   Škofja Loka
    10 - Janežič Luka (70')
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  60'     17 - Zalokar Nejc
       10 - Rebolj Nik
  81'     13 - Žandar Žiga
       8 - Pelko Tilen
  86'     18 - Štefe Žan
       2 - Mlakar Gašper
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  40'     14 - Maksimovič Haris
       99 - Hari Vajda Max
  46'     8 - Kalan Gašper
       28 - Bobnar Luka
  54'     77 - Beganović Nermin
       4 - Oblak Anže
  88'     18 - Vrhovac Nemanja
       22 - Ljubijankić Hasan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan