align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 20.09.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Visoko 2 : 6 (1 : 5)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Rakas Filip (V)
  4  Semanić Ermin
  5  Tubić Adis
  7  Kazić Zemir
  8  Bavrlić Bojan
  9  Krupić Amar
  10  Bešić Mario
  14  Zukanović Nermin
  18  Džafić Belmin
  22  Galić Miran
  23  Talić Armin
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  3  Dominko Jure
  4  Debeljak Žan
  7  Družinec Domen
  9  Vrtač Nik
  10  Kern Gašper (K)
  11  Jagodic Tine
  15  Jurhar Žiga
  17  Boncelj Uroš
  18  Janhar Andraž
  19  Gašpirc Kristjan
  Rezervni igralci
  2  Balaj Edison
  3  Pižuk Saša
  6  Jelić Sandi
  12  Salihović Azemir (K)
  16  Nikše Danijel
  44  Redžić Ajdin
  Rezervni igralci
  2  Križaj Matic
  6  Čebulj Rok
  13  Šebalj Niko
  14  Končan Nejc
  16  Janhar Lovro
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Salihović Ervin
   Visoko
   Pušič Drago
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 2 23 - Talić Armin (17')
   2 : 6 10 - Bešić Mario (65') 11m
   Visoko
   0 : 1 11 - Jagodic Tine (1')
   0 : 2 17 - Boncelj Uroš (8')
   1 : 3 3 - Dominko Jure (23')
   1 : 4 18 - Janhar Andraž (34')
   1 : 5 18 - Janhar Andraž (43')
   1 : 6 10 - Kern Gašper (49')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    2 - Balaj Edison (73')
   Visoko
    3 - Dominko Jure (30')
    19 - Gašpirc Kristjan (44')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Visoko
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     44 - Redžić Ajdin
       5 - Tubić Adis
  46'     16 - Nikše Danijel
       22 - Galić Miran
  66'     6 - Jelić Sandi
       4 - Semanić Ermin
  66'     2 - Balaj Edison
       14 - Zukanović Nermin
  69'     3 - Pižuk Saša
       9 - Krupić Amar
   Visoko
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Križaj Matic
       3 - Dominko Jure
  65'     6 - Čebulj Rok
       17 - Boncelj Uroš
  73'     14 - Končan Nejc
       7 - Družinec Domen
  80'     16 - Janhar Lovro
       4 - Debeljak Žan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan