align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 21.09.19
   TEKMA: Bitnje dobrozasenci.si - Zarica Kranj 2 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Beton Uroš
   Delegat: Torkar Janez
   POSTAVI
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  0  Rovtar Anže (V)
  2  Vesel Matija
  3  Mitrović Aleksandar
  7  Traven Tomaž
  9  Djaković Simo
  14  Vidmar David (K)
  15  Kalar Gašper
  17  Zupanc Bojan
  20  Ziherl Gregor
  21  Knific Košir Bober
  23  Guzelj Rok
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  3  Pantelić Sebastjan
  4  Klemenc Jan
  6  Kljajić Filip
  8  Šubic Nejc (K)
  9  Dimitrijević Igor
  10  Stojkov Dejan
  15  Andreski Žarko
  18  Dimc Matej
  19  Gubanc Gašper
  20  Baltič Tadej
  22  Nadarević Denis (V)
  Rezervni igralci
  5  Sivec Gašper
  8  Lopatič Maj
  11  Mrđa Mario
  13  Vučkić Edin
  18  Hodža Frelih Urban
  19  Pečnik Anže
  30  Mikić Tadej
  Rezervni igralci
  2  Budau Gašper
  7  Grahek Edvin
  11  Mehani Erjon
   TRENER
   Bitnje dobrozasenci.si
   Kavaš Jure
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   STRELCI
   Bitnje dobrozasenci.si
   1 : 0 9 - Djaković Simo (9')
   2 : 0 21 - Knific Košir Bober (20')
   Zarica Kranj
   2 : 1 9 - Dimitrijević Igor (65') 11m
   2 : 2 9 - Dimitrijević Igor (87')
   OPOMINJANI
   Bitnje dobrozasenci.si
    17 - Zupanc Bojan (49')
    3 - Mitrović Aleksandar (65')
    20 - Ziherl Gregor (80')
    18 - Hodža Frelih Urban (88')
   Zarica Kranj
    7 - Grahek Edvin (63')
   IZKLJUČENI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  59'     30 - Mikić Tadej
       21 - Knific Košir Bober
  76'     5 - Sivec Gašper
       17 - Zupanc Bojan
  87'     18 - Hodža Frelih Urban
       7 - Traven Tomaž
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     7 - Grahek Edvin
       18 - Dimc Matej
  57'     11 - Mehani Erjon
       15 - Andreski Žarko
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan