align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 21.09.19
   TEKMA: Kranjska Gora - Šobec Lesce 0 : 8 (0 : 4)
   Kraj: Kranjska Gora - Športni park Ruteč Kranjska Gora    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   Kranjska Gora
Priimek in ime
  0  Žnidar Janin
  2  Razinger Urban
  4  Mujagić Muhidin
  5  Cerovšek Matej
  6  Razinger Rok
  7  Razinger Klemen
  8  Oblak Žiga
  9  Oblak Gašper
  11  Rakovič Miran (K)
  16  Činkole Matic
  90  Benet Bor (V)
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Štular Jurij (V,K)
  2  Petković Milan
  3  Strašek Rok
  6  Rozman Miha
  7  Kazić Amir
  8  Ambrož Vid
  9  Černivec Žan
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
  13  Dolar Jure
  14  Škrlep Luka
  Rezervni igralci
  10  Ivančič Josip
  14  Blažič Jernej
  15  Halilović Sinan
  Rezervni igralci
  4  Lavtar Gašper
  5  Malivojević Aleksander
  12  Črček Andraž (V)
  15  Flajs Gašper
  16  Roš Jaka
   TRENER
   Kranjska Gora
   Šobec Lesce
   STRELCI
   Kranjska Gora
   Šobec Lesce
   0 : 1 10 - Dermastja Jaka (3')
   0 : 2 10 - Dermastja Jaka (9')
   0 : 3 9 - Černivec Žan (39')
   0 : 4 3 - Strašek Rok (45')
   0 : 5 13 - Dolar Jure (47')
   0 : 6 10 - Dermastja Jaka (50')
   0 : 7 5 - Malivojević Aleksander (72')
   0 : 8 8 - Ambrož Vid (76')
   OPOMINJANI
   Kranjska Gora
    9 - Oblak Gašper (56')
    4 - Mujagić Muhidin (61')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Kranjska Gora
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Kranjska Gora
  Minuta  Igralec
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan