align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 21.09.19
   TEKMA: Polet - Preddvor 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Gerkman Borut
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Prosen Oskar
  4  Gartner Jaka
  5  Dagarin Nejc
  6  Dervišević Jasmin
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Debeljak Jure
  10  Kovačič Tim
  11  Hafner Blaž
  12  Šubic Oto (V)
  21  Zakotnik Urban
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Mlakar Gašper
  3  Čurk Igor
  4  Žandar Žiga
  6  Okorn Matic
  7  Čemažar Luka
  8  Pelko Tilen
  9  Kokić Mirzet
  10  Rebolj Nik
  11  Macanović Senaid
  30  Lenič Aleš (K)
  Rezervni igralci
  13  Pagon Peter
  14  Jakofčič Adam
  15  Veladžić Šaban
  16  Aslani Domen
  17  Jelovčan Uroš
  18  Prosen Žiga
  19  Bernik Primož
  Rezervni igralci
  13  Krč Matija
  14  Potkonjak Luka
  15  Maček Luka
  16  Logonder Blaž
  17  Bogataj Andrej
  18  Tirovič Drago
  67  Kovačevič Rok (V)
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Preddvor
   Mehić Anis
   STRELCI
   Polet
   1 : 0 11 - Hafner Blaž (65')
   Preddvor
   OPOMINJANI
   Polet
    9 - Debeljak Jure (23')
    10 - Kovačič Tim (33')
    4 - Gartner Jaka (47')
    11 - Hafner Blaž (54')
    13 - Pagon Peter (79')
   Preddvor
    7 - Čemažar Luka (37')
    2 - Mlakar Gašper (70')
    13 - Krč Matija (75')
   IZKLJUČENI
   Polet
    11 - Hafner Blaž (77')
   Preddvor
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  42'     14 - Jakofčič Adam
       9 - Debeljak Jure
  72'     17 - Jelovčan Uroš
       4 - Gartner Jaka
  75'     13 - Pagon Peter
       7 - Stanonik Aljaž
  91'     18 - Prosen Žiga
       14 - Jakofčič Adam
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Tirovič Drago
       11 - Macanović Senaid
  57'     13 - Krč Matija
       4 - Žandar Žiga
  66'     67 - Kovačevič Rok
       1 - Strniša Gregor
  68'     16 - Logonder Blaž
       2 - Mlakar Gašper
  84'     15 - Maček Luka
       9 - Kokić Mirzet
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan