align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 21.09.19
   TEKMA: Velesovo - Britof 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   Delegat: Krebs Roman
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Rezar Nejc (V)
  3  Kne Dejan
  4  Gračanin Dalibor
  6  Žargaj Vid (K)
  7  Novak Mitja
  8  Burgar Borut
  10  Tutnjević Igor
  11  Štebe Domen
  13  Bezovšek Jaka
  19  Baloh Urban
  23  Bizaj Jan
   Britof
Priimek in ime
  2  Maček Mitja
  4  Kocić Aleksandar
  5  Markelj David
  6  Dvanajščak Anže
  7  Velkoski Simon
  8  Kotnik Albin
  9  Hoxha Besnik
  10  Šenk Miha
  11  Radojčić Vukoje
  23  Vučković Mirko (K)
  69  Oštir Aleš (V)
  Rezervni igralci
  2  Bobnar David
  5  Perdan Erik
  9  Daka Zejadin
  16  Petrač Sebastjan
  18  Slapar Klemen
  21  Jenko Majer Žan Luka
  Rezervni igralci
  3  Kopitar Aljoša
  13  Stanarević Danijel
  15  Ajdovec Jure
  16  Marijan Damir
   TRENER
   Velesovo
   Klinc Darko
   Britof
   Stanarević Danijel
   STRELCI
   Velesovo
   1 : 0 23 - Bizaj Jan (57')
   Britof
   1 : 1 8 - Kotnik Albin (87') 11m
   OPOMINJANI
   Velesovo
    11 - Štebe Domen (46')
    6 - Žargaj Vid (56')
    7 - Novak Mitja (59')
    8 - Burgar Borut (84')
   Britof
    15 - Ajdovec Jure (57')
    69 - Oštir Aleš (57')
    16 - Marijan Damir (61')
    11 - Radojčić Vukoje (74')
    7 - Velkoski Simon (76')
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Britof
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  60'     16 - Petrač Sebastjan
       7 - Novak Mitja
  67'     18 - Slapar Klemen
       13 - Bezovšek Jaka
  71'     5 - Perdan Erik
       11 - Štebe Domen
  83'     21 - Jenko Majer Žan Luka
       19 - Baloh Urban
  88'     9 - Daka Zejadin
       10 - Tutnjević Igor
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Ajdovec Jure
       6 - Dvanajščak Anže
  60'     16 - Marijan Damir
       10 - Šenk Miha
  83'     3 - Kopitar Aljoša
       11 - Radojčić Vukoje
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan