align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 28.09.19
   TEKMA: Preddvor - Niko Železniki 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Arvaj Martin
   2. pomočnik: Oblak Tomaž
   Delegat: Tivold Štefan
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  3  Okorn Matic
  4  Zalokar Nejc
  5  Pavlinič Žiga
  6  Pelko Tilen
  7  Čemažar Luka
  8  Tirovič Drago
  9  Kokić Mirzet
  11  Žandar Žiga
  13  Burgar Benjamin
  30  Lenič Aleš (K)
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Tolar Gašper
  3  Pfajfar Jan
  4  Frelih Rok
  5  Dolenc Urban
  6  Samardžić Refik
  7  Gajgar Patrik
  8  Dauti Sami
  9  Gruškovnjak Amadej
  10  Kavčič Rok (K)
  11  Jelovčan Žiga
  Rezervni igralci
  10  Rebolj Nik
  14  Macanović Senaid
  15  Mlakar Gašper
  16  Logonder Blaž
  17  Maček Luka
  18  Krč Matija
  67  Kovačevič Rok (V)
  Rezervni igralci
  13  Prezelj Nejc
  14  Jelovčan Sergej
  15  Lotrič Nejc
   TRENER
   Preddvor
   Mehić Anis
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   STRELCI
   Preddvor
   1 : 0 3 - Okorn Matic (38')
   2 : 0 13 - Burgar Benjamin (77')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Preddvor
    6 - Pelko Tilen (83')
    8 - Tirovič Drago (92')
   Niko Železniki
    7 - Gajgar Patrik (77')
    5 - Dolenc Urban (81')
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  80'     15 - Mlakar Gašper
       11 - Žandar Žiga
  86'     14 - Macanović Senaid
       5 - Pavlinič Žiga
  90'     10 - Rebolj Nik
       13 - Burgar Benjamin
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  62'     15 - Lotrič Nejc
       9 - Gruškovnjak Amadej
  69'     14 - Jelovčan Sergej
       11 - Jelovčan Žiga
  78'     13 - Prezelj Nejc
       6 - Samardžić Refik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan