align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 28.09.19
   TEKMA: Škofja Loka - Polet 2 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Reiner Jan (V)
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  7  Jović Viler
  11  Hirkić Sandi
  14  Maksimovič Haris
  22  Ljubijankić Hasan
  28  Bobnar Luka
  77  Beganović Nermin
  93  Gorenjc Alexander
   Polet
Priimek in ime
  2  Kovačič Tim
  4  Prosen Oskar
  5  Dagarin Nejc
  6  Koplan Klemen
  7  Pagon Peter
  8  Uršič Gašper (K)
  9  Debeljak Jure
  10  Krajnik Nejc
  11  Dervišević Jasmin
  12  Šubic Oto (V)
  21  Zakotnik Urban
  Rezervni igralci
  2  Dindić Haris
  8  Kalan Gašper
  9  Krpič Marko
  10  Vrhovac Nemanja
  99  Hari Vajda Max
  Rezervni igralci
  13  Stanonik Žan
  14  Vrečič Egon
  15  Škvorc Blaž
  16  Novak Sergej
  17  Topić Danilo
  18  Bernik Primož
   TRENER
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   Škofja Loka
   1 : 0 22 - Ljubijankić Hasan (16')
   2 : 0 14 - Maksimovič Haris (20')
    93 - Gorenjc Alexander (73') 11m
   Polet
   2 : 1 7 - Pagon Peter (25')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    99 - Hari Vajda Max (89')
   Polet
    10 - Krajnik Nejc (33')
    9 - Debeljak Jure (74')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Polet
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  39'     99 - Hari Vajda Max
       14 - Maksimovič Haris
  46'     8 - Kalan Gašper
       28 - Bobnar Luka
  65'     10 - Vrhovac Nemanja
       77 - Beganović Nermin
   Polet
  Minuta  Igralec
  62'     16 - Novak Sergej
       7 - Pagon Peter
  69'     13 - Stanonik Žan
       21 - Zakotnik Urban
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan