align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 28.09.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Velesovo 2 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik: Rebec Jan
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Hafner Anže (V)
  3  Pantelić Sebastjan
  6  Kljajić Filip
  7  Grahek Edvin
  8  Šubic Nejc (K)
  9  Dimitrijević Igor
  11  Kolenović Edi
  13  Pavlovič Aleš
  15  Klemenc Jan
  17  Dizdarević Adnan
  19  Gubanc Gašper
   Velesovo
Priimek in ime
  3  Kne Dejan
  5  Gračanin Dalibor
  6  Žargaj Vid (K)
  7  Novak Mitja
  8  Burgar Borut
  11  Jerič Kajetan
  12  Rezar Nejc (V)
  13  Bezovšek Jaka
  16  Oštir Luka
  18  Slapar Klemen
  23  Bizaj Jan
  Rezervni igralci
  2  Budau Gašper
  4  Andreski Žarko
  5  Košir Miha
  10  Stojkov Dejan
  16  Mehani Erjon
  18  Dimc Matej
  20  Baltič Tadej
  Rezervni igralci
  2  Kne Žan
  4  Dolinar Aleš
  10  Pucelj Nejc
  14  Furlan Rok
  15  Jenko Mark
  19  Baloh Urban
  20  Daka Zejadin
   TRENER
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   Velesovo
   Klinc Darko
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 1 8 - Šubic Nejc (30')
   2 : 2 9 - Dimitrijević Igor (87') 11m
   Velesovo
   0 : 1 18 - Slapar Klemen (13')
   1 : 2 7 - Novak Mitja (38')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    19 - Gubanc Gašper (62')
    4 - Andreski Žarko (66')
    13 - Pavlovič Aleš (70')
    5 - Košir Miha (74')
    6 - Kljajić Filip (90')
   Velesovo
    13 - Bezovšek Jaka (48')
    5 - Gračanin Dalibor (86')
    8 - Burgar Borut (88')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Velesovo
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  38'     10 - Stojkov Dejan
       7 - Grahek Edvin
  46'     4 - Andreski Žarko
       3 - Pantelić Sebastjan
  64'     18 - Dimc Matej
       11 - Kolenović Edi
  76'     2 - Budau Gašper
       19 - Gubanc Gašper
  82'     16 - Mehani Erjon
       17 - Dizdarević Adnan
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  67'     10 - Pucelj Nejc
       3 - Kne Dejan
  71'     19 - Baloh Urban
       16 - Oštir Luka
  91'     4 - Dolinar Aleš
       18 - Slapar Klemen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan