align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 28.09.19
   TEKMA: Šobec Lesce - SIJ Acroni Jesenice 4 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Strašek Rok
  6  Rozman Miha
  7  Kazić Amir
  8  Ambrož Vid
  9  Černivec Žan
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
  13  Dolar Jure
  14  Škrlep Luka
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  4  Tubić Adis
  5  Talić Armin
  6  Semanić Ermin
  7  Redžić Ajdin
  9  Krupić Amar
  10  Bešić Mario
  12  Salihović Azemir (V)
  14  Bučić Mario
  15  Bavrlić Bojan
  18  Džafić Belmin
  20  Galić Miran (K)
  Rezervni igralci
  4  Lavtar Gašper
  5  Kolenc Miha
  12  Črček Andraž (V)
  15  Štular Jurij
  16  Roš Jaka
  Rezervni igralci
  1  Rakas Filip (V)
  3  Ilić Stojan
  11  Varmaz Benjamin
  13  Zukanović Nermin
  16  Pižuk Saša
  19  Nikše Danijel
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Mirhet
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 13 - Dolar Jure (33')
   2 : 0 6 - Rozman Miha (65') 11m
   3 : 0 9 - Černivec Žan (80')
   4 : 0 5 - Kolenc Miha (89')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    8 - Ambrož Vid (37')
    7 - Kazić Amir (56')
   SIJ Acroni Jesenice
    15 - Bavrlić Bojan (19')
    19 - Nikše Danijel (46')
    10 - Bešić Mario (66')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   SIJ Acroni Jesenice
    12 - Salihović Azemir (63')
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  59'     5 - Kolenc Miha
       7 - Kazić Amir
  72'     4 - Lavtar Gašper
       10 - Dermastja Jaka
  88'     16 - Roš Jaka
       9 - Černivec Žan
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Nikše Danijel
       7 - Redžić Ajdin
  64'     1 - Rakas Filip
       20 - Galić Miran
  77'     11 - Varmaz Benjamin
       5 - Talić Armin
  85'     3 - Ilić Stojan
       9 - Krupić Amar
  85'     16 - Pižuk Saša
       6 - Semanić Ermin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan