align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 28.09.19
   TEKMA: Bohinj - Bitnje dobrozasenci.si 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat: Stančin Marko
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  6  Arh Peter
  7  Kovačič Jure
  8  Medja Rok
  10  Kovačič Dejan (K)
  11  Iskra Uroš
  15  Sodja Anže
  18  Horvat Mitja
  21  Sodja Urban
  22  Lavtar Matevž
  25  Kozinc Bor
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  1  Rovtar Anže (V)
  2  Vesel Matija
  3  Mitrović Aleksandar
  7  Traven Tomaž
  9  Djaković Simo
  10  Klemenc Nejc
  14  Vidmar David (K)
  17  Zupanc Bojan
  20  Ziherl Gregor
  23  Guzelj Rok
  30  Mikić Tadej
  Rezervni igralci
  4  Čajić Armin
  14  Krkoč Jure
  20  Ravnik Tomaž
  23  Pavliha Matic
  Rezervni igralci
  8  Kavaš Jure
  11  Mrđa Mario
  13  Čebašek Miha
  15  Počkaj Luka
  19  Kokošar Bojan
   TRENER
   Bohinj
   Čajić Armin
   Bitnje dobrozasenci.si
   Kavaš Jure
   STRELCI
   Bohinj
   Bitnje dobrozasenci.si
   0 : 1 14 - Vidmar David (37') 11m
   OPOMINJANI
   Bohinj
    1 - Grgić Zoran (36')
    25 - Kozinc Bor (86')
    22 - Lavtar Matevž (93')
   Bitnje dobrozasenci.si
    23 - Guzelj Rok (42')
    7 - Traven Tomaž (81')
    14 - Vidmar David (87')
    1 - Rovtar Anže (93')
   IZKLJUČENI
   Bohinj
    14 - Krkoč Jure (93')
   Bitnje dobrozasenci.si
    19 - Kokošar Bojan (90')
    30 - Mikić Tadej (93')
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  46'     23 - Pavliha Matic
       21 - Sodja Urban
  68'     14 - Krkoč Jure
       11 - Iskra Uroš
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Kokošar Bojan
       20 - Ziherl Gregor
  77'     11 - Mrđa Mario
       17 - Zupanc Bojan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan