align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 02.10.19
   TEKMA: Polet - Zarica Kranj 1 : 6 (0 : 3)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Kolenovič Samir
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Kovačič Tim
  4  Gartner Jaka
  5  Dagarin Nejc
  6  Prosen Oskar
  7  Pagon Peter
  8  Uršič Gašper (K)
  10  Krajnik Nejc
  11  Zakotnik Urban
  12  Šubic Oto (V)
  13  Dervišević Jasmin
  20  Novak Sergej
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  3  Pantelić Sebastjan
  5  Košir Miha
  6  Kljajić Filip
  8  Šubic Nejc (K)
  9  Dimitrijević Igor
  10  Stojkov Dejan
  13  Pavlovič Aleš
  14  Tejić Dejan
  19  Gubanc Gašper
  20  Baltič Tadej
  22  Nadarević Denis (V)
  Rezervni igralci
  14  Stanonik Žan
  15  Stanovnik Lovro
  16  Vrečič Egon
  17  Koplan Klemen
  18  Jakofčič Adam
  19  Prosen Žiga
  22  Jelovčan Uroš
  Rezervni igralci
  2  Budau Gašper
  4  Andreski Žarko
  11  Kolenović Edi
  15  Grahek Edvin
  16  Mehani Erjon
  17  Gjeorgjiev David
  18  Dimc Matej
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   STRELCI
   Polet
   1 : 4 17 - Koplan Klemen (68')
   Zarica Kranj
   0 : 1 9 - Dimitrijević Igor (33')
   0 : 2 13 - Pavlovič Aleš (36')
   0 : 3 10 - Stojkov Dejan (42')
   0 : 4 13 - Pavlovič Aleš (52')
   1 : 5 11 - Kolenović Edi (73')
   1 : 6 18 - Dimc Matej (86')
   OPOMINJANI
   Polet
    10 - Krajnik Nejc (40')
   Zarica Kranj
    22 - Nadarević Denis (9')
    6 - Kljajić Filip (58')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Koplan Klemen
       7 - Pagon Peter
  66'     22 - Jelovčan Uroš
       11 - Zakotnik Urban
  72'     18 - Jakofčič Adam
       10 - Krajnik Nejc
  73'     19 - Prosen Žiga
       13 - Dervišević Jasmin
  80'     13 - Dervišević Jasmin
       8 - Uršič Gašper
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  66'     11 - Kolenović Edi
       10 - Stojkov Dejan
  69'     18 - Dimc Matej
       9 - Dimitrijević Igor
  74'     4 - Andreski Žarko
       5 - Košir Miha
  75'     16 - Mehani Erjon
       13 - Pavlovič Aleš
  80'     17 - Gjeorgjiev David
       19 - Gubanc Gašper
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan