align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 05.10.19
   TEKMA: Visoko - Šobec Lesce 0 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Oblak Tomaž
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  3  Dominko Jure
  4  Debeljak Žan
  7  Družinec Domen
  8  Vrtač Tim
  9  Vrtač Nik
  10  Kern Gašper (K)
  11  Jagodic Tine
  15  Jurhar Žiga
  17  Boncelj Uroš
  18  Janhar Andraž
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Strašek Rok
  6  Rozman Miha
  7  Kolenc Miha
  8  Ambrož Vid
  9  Černivec Žan
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
  13  Dolar Jure
  14  Čebašek Rok
  Rezervni igralci
  2  Križaj Matic
  6  Čebulj Rok
  14  Končan Nejc
  16  Zorman Maks David
  19  Gašpirc Kristjan
  20  Krek Luka
  22  Seljak Žan
  Rezervni igralci
  4  Lavtar Gašper
  5  Malivojević Aleksander
  12  Štular Jurij (V)
  15  Čop Luka
  16  Roš Jaka
  17  Petković Milan
   TRENER
   Visoko
   Pušič Drago
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Visoko
   Šobec Lesce
   0 : 1 10 - Dermastja Jaka (20')
   0 : 2 10 - Dermastja Jaka (50')
   0 : 3 10 - Dermastja Jaka (62')
   0 : 4 6 - Rozman Miha (71') 11m
   OPOMINJANI
   Visoko
    3 - Dominko Jure (72')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  52'     16 - Zorman Maks David
       18 - Janhar Andraž
  67'     2 - Križaj Matic
       17 - Boncelj Uroš
  72'     14 - Končan Nejc
       3 - Dominko Jure
  77'     6 - Čebulj Rok
       4 - Debeljak Žan
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  72'     17 - Petković Milan
       10 - Dermastja Jaka
  72'     4 - Lavtar Gašper
       7 - Kolenc Miha
  72'     5 - Malivojević Aleksander
       14 - Čebašek Rok
  84'     15 - Čop Luka
       4 - Lavtar Gašper
  84'     12 - Štular Jurij
       1 - Patljak Jure
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan