align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 05.10.19
   TEKMA: Bitnje dobrozasenci.si - Preddvor 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Pratljačić Anto
   2. pomočnik: Bohinc Urban
   Delegat: Šink Jaka
   POSTAVI
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  1  Rovtar Anže (V)
  2  Vesel Matija
  3  Mitrović Aleksandar
  7  Traven Tomaž
  9  Djaković Simo
  10  Klemenc Nejc
  14  Vidmar David (K)
  15  Kalar Gašper
  20  Zupanc Bojan
  21  Knific Košir Bober
  23  Guzelj Rok
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Okorn Matic
  3  Čurk Igor
  5  Čemažar Luka
  6  Pelko Tilen
  8  Žandar Žiga
  9  Macanović Senaid
  10  Tirovič Drago
  11  Burgar Benjamin
  14  Mlakar Gašper
  30  Lenič Aleš (K)
  Rezervni igralci
  5  Sivec Gašper
  8  Kavaš Jure
  11  Lopatič Maj
  16  Počkaj Luka
  18  Hodža Frelih Urban
  19  Pečnik Anže
  Rezervni igralci
  7  Pavlinič Žiga
  13  Zavrl Jan
  15  Bogataj Andrej
  16  Zalokar Nejc
  17  Mehić Anis
  64  Bogataj Alojz Slavko
   TRENER
   Bitnje dobrozasenci.si
   Kavaš Jure
   Preddvor
   Mehić Anis
   STRELCI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Preddvor
   OPOMINJANI
   Bitnje dobrozasenci.si
    2 - Vesel Matija (37')
    20 - Zupanc Bojan (89')
   Preddvor
    10 - Tirovič Drago (34')
    2 - Okorn Matic (87')
    30 - Lenič Aleš (88')
   IZKLJUČENI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Preddvor
   MENJAVE
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Hodža Frelih Urban
       23 - Guzelj Rok
  61'     5 - Sivec Gašper
       3 - Mitrović Aleksandar
  70'     11 - Lopatič Maj
       2 - Vesel Matija
  83'     16 - Počkaj Luka
       21 - Knific Košir Bober
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  55'     13 - Zavrl Jan
       9 - Macanović Senaid
  83'     7 - Pavlinič Žiga
       11 - Burgar Benjamin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan