align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 05.10.19
   TEKMA: Niko Železniki - Škofja Loka 1 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Beton Anton
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Gajgar David
  3  Pfajfar Jan
  4  Frelih Rok
  5  Dolenc Urban
  6  Samardžić Refik
  7  Gajgar Patrik
  8  Tolar Gašper
  9  Gruškovnjak Amadej
  10  Kavčič Rok (K)
  11  Lotrič Nejc
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Reiner Jan (V)
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  8  Hari Vajda Max
  10  Janežič Luka
  11  Hirkić Sandi
  14  Maksimovič Haris
  22  Ljubijankić Hasan
  28  Bobnar Luka
  93  Gorenjc Alexander
  Rezervni igralci
  13  Jelovčan Sergej
  14  Drobnič Jakob
  18  Prelec Andraž
  Rezervni igralci
  2  Matanovič Josip
  7  Jović Viler
  9  Vrhovac Nemanja
  12  Jovič Žiga (V)
  18  Janežič Andrej
  77  Kazić Almir
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 2 14 - Drobnič Jakob (95')
   Škofja Loka
   0 : 1 8 - Hari Vajda Max (84') 11m
   0 : 2 9 - Vrhovac Nemanja (88')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    6 - Samardžić Refik (39')
    18 - Prelec Andraž (79')
   Škofja Loka
    77 - Kazić Almir (52')
    28 - Bobnar Luka (57')
    11 - Hirkić Sandi (63')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Škofja Loka
    93 - Gorenjc Alexander (60')
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  67'     14 - Drobnič Jakob
       11 - Lotrič Nejc
  75'     18 - Prelec Andraž
       9 - Gruškovnjak Amadej
  78'     13 - Jelovčan Sergej
       7 - Gajgar Patrik
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Vrhovac Nemanja
       14 - Maksimovič Haris
  61'     7 - Jović Viler
       28 - Bobnar Luka
  89'     77 - Kazić Almir
       22 - Ljubijankić Hasan
  90'     2 - Matanovič Josip
       11 - Hirkić Sandi
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan