align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 05.10.19
   TEKMA: Velesovo - Bohinj 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Pahulje Erazem
   Delegat: Tomšič Roman
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Jenko Mark (V)
  3  Gračanin Dalibor
  6  Žargaj Vid (K)
  7  Novak Mitja
  8  Burgar Borut
  11  Jerič Kajetan
  13  Bezovšek Jaka
  16  Oštir Luka
  18  Slapar Klemen
  21  Petrač Sebastjan
  23  Bizaj Jan
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  6  Arh Peter
  7  Kovačič Jure
  8  Medja Rok
  10  Kovačič Dejan (K)
  11  Iskra Uroš
  15  Sodja Anže
  20  Ravnik Tomaž
  21  Sodja Urban
  22  Lavtar Matevž
  25  Kozinc Bor
  Rezervni igralci
  4  Dolinar Aleš
  5  Perdan Erik
  9  Daka Zejadin
  10  Pucelj Nejc
  14  Tutnjević Igor
  15  Štebe Domen
  19  Baloh Urban
  Rezervni igralci
  4  Čajić Armin
   TRENER
   Velesovo
   Klinc Darko
   Bohinj
   Čajić Armin
   STRELCI
   Velesovo
   Bohinj
   0 : 1 10 - Kovačič Dejan (33')
   0 : 2 10 - Kovačič Dejan (85')
   OPOMINJANI
   Velesovo
    3 - Gračanin Dalibor (39')
    6 - Žargaj Vid (60')
    8 - Burgar Borut (68')
   Bohinj
    25 - Kozinc Bor (38')
    10 - Kovačič Dejan (39')
    11 - Iskra Uroš (67')
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Bohinj
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  29'     19 - Baloh Urban
       11 - Jerič Kajetan
  58'     14 - Tutnjević Igor
       16 - Oštir Luka
  65'     4 - Dolinar Aleš
       6 - Žargaj Vid
  73'     10 - Pucelj Nejc
       18 - Slapar Klemen
  80'     5 - Perdan Erik
       21 - Petrač Sebastjan
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  88'     4 - Čajić Armin
       10 - Kovačič Dejan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan