align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 05.10.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Britof 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat: Žontar Ciril
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Rakas Filip (V)
  4  Semanić Ermin
  7  Kazić Zemir
  8  Bavrlić Bojan
  9  Krupić Amar
  10  Bešić Mario
  11  Varmaz Benjamin
  16  Kapetanović Zamis
  18  Džafić Belmin
  22  Galić Miran (K)
  23  Talić Armin
   Britof
Priimek in ime
  3  Vučković Mirko
  4  Kocić Aleksandar
  7  Velkoski Simon
  8  Kotnik Albin
  9  Hoxha Besnik
  10  Jeglič Matic
  11  Radojčić Vukoje
  12  Baloh Aleš (V)
  14  Dvanajščak Anže
  18  Kopitar Aljoša
  20  Stanarević Danijel (K)
  Rezervni igralci
  3  Ilić Stojan
  5  Pižuk Saša
  6  Jelić Sandi
  15  Nikše Danijel
  44  Bučić Mario
  Rezervni igralci
  2  Maček Mitja
  13  Šenk Gašper
  15  Šenk Miha
  16  Zupan Jaka
  17  Janžekovič Matic
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Mirhet
   Britof
   Stanarević Danijel
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Britof
   0 : 1 14 - Dvanajščak Anže (8')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Semanić Ermin (14')
    7 - Kazić Zemir (45')
    18 - Džafić Belmin (46')
    10 - Bešić Mario (90')
   Britof
    17 - Janžekovič Matic (88')
    13 - Šenk Gašper (90')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
    18 - Džafić Belmin (58')
   Britof
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Jelić Sandi
       4 - Semanić Ermin
  46'     15 - Nikše Danijel
       23 - Talić Armin
  68'     3 - Ilić Stojan
       16 - Kapetanović Zamis
  80'     5 - Pižuk Saša
       7 - Kazić Zemir
   Britof
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Šenk Gašper
       14 - Dvanajščak Anže
  69'     17 - Janžekovič Matic
       11 - Radojčić Vukoje
  76'     15 - Šenk Miha
       7 - Velkoski Simon
  84'     2 - Maček Mitja
       9 - Hoxha Besnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan