align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 12.10.19
   TEKMA: Preddvor - Velesovo 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Zavrl Jan
  3  Čurk Igor
  4  Mlakar Gašper
  5  Pavlinič Žiga
  6  Čemažar Luka
  7  Pelko Tilen
  9  Tirovič Drago
  10  Burgar Benjamin
  19  Kokić Mirzet
  30  Lenič Aleš (K)
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Jenko Mark (V)
  3  Gračanin Dalibor
  4  Kne Dejan
  6  Žargaj Vid (K)
  7  Novak Mitja
  8  Burgar Borut
  10  Pucelj Nejc
  11  Jerič Kajetan
  15  Štebe Domen
  21  Baloh Urban
  23  Bizaj Jan
  Rezervni igralci
  13  Macanović Senaid
  14  Logonder Blaž
  15  Mehić Anis
  16  Bogataj Andrej
  64  Bogataj Alojz Slavko (V)
  Rezervni igralci
  5  Perdan Erik
  9  Daka Zejadin
  13  Bezovšek Jaka
  14  Kne Žan
  16  Oštir Luka
  18  Slapar Klemen
   TRENER
   Preddvor
   Mehić Anis
   Velesovo
   STRELCI
   Preddvor
   Velesovo
   0 : 1 4 - Kne Dejan (10')
   OPOMINJANI
   Preddvor
    7 - Pelko Tilen (16')
    3 - Čurk Igor (55')
   Velesovo
    3 - Gračanin Dalibor (60')
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   Velesovo
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  69'     14 - Logonder Blaž
       5 - Pavlinič Žiga
  82'     13 - Macanović Senaid
       2 - Zavrl Jan
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  59'     16 - Oštir Luka
       15 - Štebe Domen
  76'     5 - Perdan Erik
       23 - Bizaj Jan
  88'     18 - Slapar Klemen
       21 - Baloh Urban
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan