align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 12.10.19
   TEKMA: Polet - Niko Železniki 6 : 2 (3 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Torkar Janez
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Prosen Oskar
  4  Dagarin Nejc
  5  Mrak Žiga
  6  Koplan Klemen
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Debeljak Jure
  10  Kovačič Tim
  11  Debeljak Matic
  12  Šubic Oto (V)
  22  Zakotnik Urban
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Thaler Miha (V)
  2  Gajgar David
  3  Pfajfar Jan
  4  Frelih Rok
  5  Dolenc Urban
  6  Samardžić Refik
  7  Potočnik Matic
  8  Tolar Gašper
  9  Gruškovnjak Amadej
  10  Kavčič Rok (K)
  11  Lotrič Nejc
  Rezervni igralci
  13  Hafner Blaž
  14  Krajnik Nejc
  15  Veladžić Šaban
  16  Novak Sergej
  17  Dervišević Jasmin
  18  Stanonik Žan
  19  Prosen Žiga
  Rezervni igralci
  13  Jelovčan Sergej
  14  Drobnič Jakob
  15  Gajgar Patrik
  16  Dauti Sami
  17  Prezelj Nejc
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   STRELCI
   Polet
   1 : 0 6 - Koplan Klemen (9')
   2 : 0 6 - Koplan Klemen (16')
   3 : 1 9 - Debeljak Jure (35')
   4 : 1 7 - Stanonik Aljaž (51')
   5 : 1 11 - Debeljak Matic (55')
    6 - Koplan Klemen (73') 11m
   6 : 2 19 - Prosen Žiga (89')
   Niko Železniki
   2 : 1 9 - Gruškovnjak Amadej (32')
   5 : 2 5 - Dolenc Urban (68')
   OPOMINJANI
   Polet
    4 - Dagarin Nejc (41')
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Polet
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Stanonik Žan
       22 - Zakotnik Urban
  57'     14 - Krajnik Nejc
       7 - Stanonik Aljaž
  68'     13 - Hafner Blaž
       11 - Debeljak Matic
  82'     15 - Veladžić Šaban
       9 - Debeljak Jure
  85'     19 - Prosen Žiga
       8 - Uršič Gašper
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Jelovčan Sergej
       8 - Tolar Gašper
  46'     14 - Drobnič Jakob
       9 - Gruškovnjak Amadej
  53'     16 - Dauti Sami
       6 - Samardžić Refik
  65'     15 - Gajgar Patrik
       7 - Potočnik Matic
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan