align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 12.10.19
   TEKMA: Zarica Kranj - SIJ Acroni Jesenice 3 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat: Žunič Ivan
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Hafner Anže (V)
  3  Pantelić Sebastjan
  5  Košir Miha
  7  Grahek Edvin
  8  Šubic Nejc (K)
  9  Dimitrijević Igor
  10  Stojkov Dejan
  11  Tejić Dejan
  13  Pavlovič Aleš
  15  Tallarini Miha
  19  Gubanc Gašper
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Rakas Filip (V)
  5  Talić Armin
  6  Jelić Sandi
  7  Kazić Zemir
  10  Bešić Mario
  11  Varmaz Benjamin
  14  Zukanović Nermin (K)
  15  Bavrlić Bojan
  16  Tubić Adis
  17  Kapetanović Zamis
  19  Redžić Ajdin
  Rezervni igralci
  2  Budau Gašper
  4  Andreski Žarko
  14  Susak Patrik
  16  Mehani Erjon
  18  Dimc Matej
  20  Baltič Tadej
  Rezervni igralci
  8  Balaj Edison
  9  Galić Miran
  18  Semanić Ermin
  20  Ilić Stojan
   TRENER
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Mirhet
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 1 8 - Šubic Nejc (15')
   2 : 2 9 - Dimitrijević Igor (57')
   3 : 2 9 - Dimitrijević Igor (72')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 19 - Redžić Ajdin (7')
   1 : 2 19 - Redžić Ajdin (40')
   3 : 3 20 - Ilić Stojan (89')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    15 - Tallarini Miha (39')
    7 - Grahek Edvin (45')
    11 - Tejić Dejan (54')
    10 - Stojkov Dejan (75')
    18 - Dimc Matej (82')
   SIJ Acroni Jesenice
    11 - Varmaz Benjamin (57')
    5 - Talić Armin (77')
    20 - Ilić Stojan (85')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  60'     20 - Baltič Tadej
       19 - Gubanc Gašper
  68'     4 - Andreski Žarko
       3 - Pantelić Sebastjan
  83'     18 - Dimc Matej
       9 - Dimitrijević Igor
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     20 - Ilić Stojan
       7 - Kazić Zemir
  63'     18 - Semanić Ermin
       19 - Redžić Ajdin
  83'     8 - Balaj Edison
       5 - Talić Armin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan