align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 12.10.19
   TEKMA: Škofja Loka - Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2 (2 : 2)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat: Tivold Štefan
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Reiner Jan (V)
  4  Oblak Anže (K)
  6  Stanonik Tadej
  7  Jović Viler
  9  Gibić Nekir
  10  Janežič Luka
  11  Hirkić Sandi
  18  Bečić Kemal
  28  Bobnar Luka
  93  Vrhovac Nemanja
  99  Hari Vajda Max
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  1  Rovtar Anže (V)
  2  Vesel Matija
  3  Mitrović Aleksandar
  7  Traven Tomaž
  9  Djaković Simo
  10  Klemenc Nejc
  14  Vidmar David (K)
  15  Kalar Gašper
  17  Zupanc Bojan
  21  Knific Košir Bober
  30  Ziherl Gregor
  Rezervni igralci
  2  Matanovič Josip
  5  Beganović Nermin
  8  Kalan Gašper
  12  Jovič Žiga (V)
  22  Zukanović Adis
  77  Dindić Haris
  Rezervni igralci
  8  Lopatič Maj
  11  Juvan Jan
  18  Hodža Frelih Urban
  19  Čebašek Miha
  23  Guzelj Rok
   TRENER
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   Bitnje dobrozasenci.si
   Kavaš Jure
   STRELCI
   Škofja Loka
   1 : 1 11 - Hirkić Sandi (18')
   2 : 1 99 - Hari Vajda Max (28') 11m
   3 : 2 99 - Hari Vajda Max (63')
   Bitnje dobrozasenci.si
   0 : 1 10 - Klemenc Nejc (12')
   2 : 2 17 - Zupanc Bojan (34')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    99 - Hari Vajda Max (53')
    11 - Hirkić Sandi (58')
    2 - Matanovič Josip (58')
   Bitnje dobrozasenci.si
    17 - Zupanc Bojan (85')
    23 - Guzelj Rok (91')
    14 - Vidmar David (91')
    2 - Vesel Matija (93')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Bitnje dobrozasenci.si
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  37'     2 - Matanovič Josip
       9 - Gibić Nekir
  46'     22 - Zukanović Adis
       4 - Oblak Anže
  46'     5 - Beganović Nermin
       18 - Bečić Kemal
  61'     77 - Dindić Haris
       93 - Vrhovac Nemanja
  61'     8 - Kalan Gašper
       28 - Bobnar Luka
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  57'     23 - Guzelj Rok
       30 - Ziherl Gregor
  74'     18 - Hodža Frelih Urban
       21 - Knific Košir Bober
  80'     11 - Juvan Jan
       7 - Traven Tomaž
  80'     8 - Lopatič Maj
       3 - Mitrović Aleksandar
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan