align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 12.10.19
   TEKMA: Britof - Visoko 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Gerkman Borut
   2. pomočnik: Beton Uroš
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  2  Kopitar Aljoša
  4  Kocić Aleksandar
  5  Jeglič Matic
  6  Dvanajščak Anže
  7  Velkoski Simon
  8  Kotnik Albin
  9  Hoxha Besnik
  11  Radojčić Vukoje
  12  Baloh Aleš (V)
  20  Stanarević Danijel (K)
  23  Vučković Mirko
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  3  Dominko Jure
  4  Debeljak Žan
  8  Vrtač Tim
  9  Vrtač Nik
  10  Kern Gašper (K)
  11  Jagodic Tine
  15  Jurhar Žiga
  17  Boncelj Uroš
  18  Janhar Andraž
  19  Gašpirc Kristjan
  Rezervni igralci
  3  Markelj David
  10  Logar Matic
  13  Markun Anže
  14  Šenk Gašper
  15  Šenk Miha
  16  Maček Mitja
  17  Janžekovič Matic
  Rezervni igralci
  2  Vesel Matic
  5  Šebalj Niko
  6  Čebulj Rok
  14  Zorman Maks David
  16  Perko Filip
  20  Križaj Peter
  22  Seljak Žan
   TRENER
   Britof
   Stanarević Danijel
   Visoko
   Pušič Drago
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 10 - Logar Matic (80')
   Visoko
   OPOMINJANI
   Britof
   Visoko
   IZKLJUČENI
   Britof
   Visoko
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Maček Mitja
       12 - Baloh Aleš
  65'     10 - Logar Matic
       11 - Radojčić Vukoje
  74'     14 - Šenk Gašper
       20 - Stanarević Danijel
  84'     17 - Janžekovič Matic
       9 - Hoxha Besnik
  87'     13 - Markun Anže
       6 - Dvanajščak Anže
   Visoko
  Minuta  Igralec
  65'     14 - Zorman Maks David
       11 - Jagodic Tine
  75'     20 - Križaj Peter
       18 - Janhar Andraž
  80'     6 - Čebulj Rok
       17 - Boncelj Uroš
  82'     5 - Šebalj Niko
       3 - Dominko Jure
  87'     2 - Vesel Matic
       4 - Debeljak Žan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan