align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 19.10.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Bohinj 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Arvaj Martin
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Rakas Filip (V)
  4  Ilić Stojan
  7  Kazić Zemir
  8  Bavrlić Bojan
  9  Krupić Amar
  10  Bešić Mario
  14  Zukanović Nermin (K)
  16  Kapetanović Zamis
  18  Džafić Belmin
  22  Galić Miran
  23  Talić Armin
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  3  Osenjak Alen
  7  Kovačič Jure
  8  Medja Rok
  10  Kovačič Dejan (K)
  11  Iskra Uroš
  15  Sodja Anže
  18  Horvat Mitja
  21  Sodja Urban
  22  Lavtar Matevž
  25  Kozinc Bor
  Rezervni igralci
  2  Redžić Ajdin
  3  Pižuk Saša
  5  Tubić Adis
  6  Jelić Sandi
  11  Varmaz Benjamin
  12  Salihović Azemir (V)
  44  Bučić Mario
  Rezervni igralci
  4  Čajić Armin
  20  Ravnik Tomaž
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Mirhet
   Bohinj
   Čajić Armin
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 10 - Bešić Mario (5')
   2 : 0 10 - Bešić Mario (81')
   Bohinj
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    1 - Rakas Filip (36')
    16 - Kapetanović Zamis (44')
    9 - Krupić Amar (45')
    11 - Varmaz Benjamin (49')
    23 - Talić Armin (54')
    18 - Džafić Belmin (89')
   Bohinj
    8 - Medja Rok (58')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Bohinj
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Varmaz Benjamin
       16 - Kapetanović Zamis
  65'     44 - Bučić Mario
       9 - Krupić Amar
  65'     6 - Jelić Sandi
       8 - Bavrlić Bojan
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  24'     20 - Ravnik Tomaž
       18 - Horvat Mitja
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan