align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 19.10.19
   TEKMA: Visoko - Zarica Kranj 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Bohinc Urban
   2. pomočnik: Račman Anže
   Delegat: Rojko Gregor
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  3  Dominko Jure
  4  Debeljak Žan
  7  Družinec Domen
  8  Vrtač Tim
  9  Vrtač Nik
  10  Kern Gašper (K)
  15  Jurhar Žiga
  17  Boncelj Uroš
  18  Janhar Andraž
  19  Gašpirc Kristjan
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  4  Lunar Miha
  5  Košir Miha
  6  Kljajić Filip
  7  Grahek Edvin
  8  Šubic Nejc (K)
  9  Dimitrijević Igor
  10  Stojkov Dejan
  15  Tallarini Miha
  16  Mehani Erjon
  19  Dizdarević Adnan
  22  Nadarević Denis (V)
  Rezervni igralci
  2  Križaj Matic
  6  Čebulj Rok
  12  Krč Nejc (V)
  14  Vesel Matic
  16  Zorman Maks David
  20  Križaj Peter
  22  Jagodic Miha
  Rezervni igralci
  3  Pantelić Sebastjan
  11  Tejić Dejan
  13  Andreski Žarko
  14  Gubanc Gašper
  17  Gjeorgjiev David
  18  Dimc Matej
  20  Baltič Tadej
   TRENER
   Visoko
   Pušič Drago
   Zarica Kranj
   STRELCI
   Visoko
   Zarica Kranj
   0 : 1 9 - Dimitrijević Igor (43')
   OPOMINJANI
   Visoko
    10 - Kern Gašper (88')
    2 - Križaj Matic (90')
   Zarica Kranj
    9 - Dimitrijević Igor (40')
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  45'     16 - Zorman Maks David
       4 - Debeljak Žan
  65'     2 - Križaj Matic
       7 - Družinec Domen
  70'     14 - Vesel Matic
       3 - Dominko Jure
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  53'     17 - Gjeorgjiev David
       19 - Dizdarević Adnan
  53'     11 - Tejić Dejan
       7 - Grahek Edvin
  68'     14 - Gubanc Gašper
       15 - Tallarini Miha
  85'     13 - Andreski Žarko
       16 - Mehani Erjon
  90'     18 - Dimc Matej
       9 - Dimitrijević Igor
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan