align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 19.10.19
   TEKMA: Bitnje dobrozasenci.si - Polet 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Kolenovič Samir
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  1  Rovtar Anže (V)
  2  Vesel Matija
  3  Mitrović Aleksandar
  7  Traven Tomaž
  9  Djaković Simo
  11  Klemenc Nejc
  14  Vidmar David (K)
  15  Kalar Gašper
  17  Zupanc Bojan
  23  Guzelj Rok
  30  Ziherl Gregor
   Polet
Priimek in ime
  2  Prosen Oskar
  4  Gartner Jaka
  5  Mrak Žiga
  6  Koplan Klemen
  7  Stanonik Aljaž (K)
  9  Hafner Blaž
  10  Novak Sergej
  11  Debeljak Matic
  17  Dervišević Jasmin
  19  Dagarin Nejc
  21  Šubic Oto (V)
  Rezervni igralci
  8  Lopatič Maj
  10  Juvan Jan
  16  Vučkić Edin
  18  Hodža Frelih Urban
  19  Pečnik Anže
  21  Knific Košir Bober
  Rezervni igralci
  8  Uršič Gašper
  13  Jakofčič Adam
  14  Krajnik Nejc
  15  Veladžić Šaban
  16  Jelovčan Uroš
  18  Debeljak Jure
  22  Stanonik Žan
   TRENER
   Bitnje dobrozasenci.si
   Vesel Matija
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   Bitnje dobrozasenci.si
   1 : 0 11 - Klemenc Nejc (9')
   Polet
   1 : 1 11 - Debeljak Matic (48') 11m
   OPOMINJANI
   Bitnje dobrozasenci.si
    23 - Guzelj Rok (85')
    8 - Lopatič Maj (88')
   Polet
    10 - Novak Sergej (23')
    6 - Koplan Klemen (35')
    18 - Debeljak Jure (85')
    11 - Debeljak Matic (87')
   IZKLJUČENI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Polet
   MENJAVE
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  57'     10 - Juvan Jan
       17 - Zupanc Bojan
  57'     21 - Knific Košir Bober
       7 - Traven Tomaž
  69'     8 - Lopatič Maj
       11 - Klemenc Nejc
  85'     18 - Hodža Frelih Urban
       9 - Djaković Simo
   Polet
  Minuta  Igralec
  69'     16 - Jelovčan Uroš
       19 - Dagarin Nejc
  80'     14 - Krajnik Nejc
       7 - Stanonik Aljaž
  82'     8 - Uršič Gašper
       9 - Hafner Blaž
  83'     13 - Jakofčič Adam
       17 - Dervišević Jasmin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan