align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 19.10.19
   TEKMA: Kranjska Gora - Preddvor 4 : 3 (1 : 0)
   Kraj: Kranjska Gora - Športni park Ruteč Kranjska Gora    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Celjer Tilen
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Kranjska Gora
Priimek in ime
  2  Razinger Urban
  4  Mujagić Muhidin
  5  Cerovšek Matej
  6  Razinger Rok
  7  Polović Aljoša
  8  Oblak Žiga
  9  Oblak Gašper
  11  Rakovič Miran (K)
  14  Blažič Jernej
  15  Alibegović Naser
  90  Benet Bor (V)
   Preddvor
Priimek in ime
  2  Zalokar Nejc
  4  Okorn Matic
  5  Pelko Tilen
  7  Mlakar Gašper
  8  Čemažar Luka
  9  Logonder Blaž
  10  Tirovič Drago
  11  Maček Luka
  19  Kokić Mirzet
  30  Lenič Aleš (K)
  64  Bogataj Alojz Slavko (V)
  Rezervni igralci
  1  Blažič Jan
  3  Kramar Luka
  10  Ivančič Josip
  16  Činkole Matic
  Rezervni igralci
  13  Pavlinič Žiga
  14  Bogataj Andrej
  15  Mehić Anis
   TRENER
   Kranjska Gora
   Oblak Žiga
   Preddvor
   Mehić Anis
   STRELCI
   Kranjska Gora
   1 : 0 11 - Rakovič Miran (39')
   2 : 0 11 - Rakovič Miran (51')
   3 : 2 9 - Oblak Gašper (69')
   4 : 2 4 - Mujagić Muhidin (78')
   Preddvor
   2 : 1 10 - Tirovič Drago (60')
   2 : 2 10 - Tirovič Drago (63')
   4 : 3 19 - Kokić Mirzet (93')
   OPOMINJANI
   Kranjska Gora
    8 - Oblak Žiga (73')
    4 - Mujagić Muhidin (86')
   Preddvor
    8 - Čemažar Luka (40')
    9 - Logonder Blaž (80')
    5 - Pelko Tilen (86')
   IZKLJUČENI
   Kranjska Gora
    4 - Mujagić Muhidin (86')
   Preddvor
   MENJAVE
   Kranjska Gora
  Minuta  Igralec
  53'     16 - Činkole Matic
       2 - Razinger Urban
  80'     10 - Ivančič Josip
       5 - Cerovšek Matej
  86'     3 - Kramar Luka
       7 - Polović Aljoša
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Mehić Anis
       8 - Čemažar Luka
  59'     13 - Pavlinič Žiga
       11 - Maček Luka
  90'     14 - Bogataj Andrej
       9 - Logonder Blaž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan