align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 19.10.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Britof 2 : 4 (2 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Beton Uroš
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Lavtar Gašper
  5  Čebašek Rok
  6  Rozman Miha
  7  Kolenc Miha
  8  Ambrož Vid
  9  Černivec Žan
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
  14  Škrlep Luka
   Britof
Priimek in ime
  3  Vučković Mirko
  4  Kocić Aleksandar
  5  Markelj David
  7  Velkoski Simon
  8  Kotnik Albin
  9  Hoxha Besnik
  11  Jeglič Matic
  12  Baloh Aleš (V)
  14  Dvanajščak Anže
  18  Kopitar Aljoša
  20  Stanarević Danijel (K)
  Rezervni igralci
  4  Flajs Gašper
  12  Črček Andraž
  13  Kazić Amir
  15  Čop Luka
  16  Roš Jaka
  17  Janc Matija
  18  Valjavec Enej
  Rezervni igralci
  2  Maček Mitja
  10  Logar Matic
  13  Šenk Gašper
  15  Šenk Miha
  16  Radojčić Vukoje
  17  Janžekovič Matic
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Britof
   Stanarević Danijel
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 1 11 - Mlakar Rok (23')
   2 : 1 8 - Ambrož Vid (41')
   Britof
   0 : 1 9 - Hoxha Besnik (22')
   2 : 2 8 - Kotnik Albin (47') 11m
   2 : 3 7 - Velkoski Simon (60')
   2 : 4 7 - Velkoski Simon (90')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Britof
    4 - Kocić Aleksandar (77')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Britof
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  61'     13 - Kazić Amir
       3 - Lavtar Gašper
  76'     18 - Valjavec Enej
       7 - Kolenc Miha
  81'     4 - Flajs Gašper
       10 - Dermastja Jaka
   Britof
  Minuta  Igralec
  72'     10 - Logar Matic
       11 - Jeglič Matic
  81'     16 - Radojčić Vukoje
       9 - Hoxha Besnik
  85'     2 - Maček Mitja
       5 - Markelj David
  86'     13 - Šenk Gašper
       20 - Stanarević Danijel
  88'     15 - Šenk Miha
       14 - Dvanajščak Anže
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan