align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 19.10.19
   TEKMA: Velesovo - Škofja Loka 1 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Jenko Mark (V)
  3  Kne Dejan
  4  Dolinar Aleš
  6  Žargaj Vid (K)
  7  Novak Mitja
  8  Burgar Borut
  10  Pucelj Nejc
  11  Jerič Kajetan
  14  Petrač Sebastjan
  19  Baloh Urban
  23  Bizaj Jan
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Reiner Jan (V)
  5  Avguštin Tilen (K)
  6  Stanonik Tadej
  7  Jović Viler
  10  Janežič Luka
  11  Hirkić Sandi
  13  Ljubijankić Hasan
  14  Maksimovič Haris
  15  Japić Dino
  16  Bobnar Luka
  17  Hari Vajda Max
  Rezervni igralci
  5  Kne Žan
  9  Daka Zejadin
  13  Bezovšek Jaka
  15  Štebe Domen
  16  Oštir Luka
  18  Slapar Klemen
  Rezervni igralci
  8  Kalan Gašper
  9  Krpič Marko
  12  Jovič Žiga (V)
  18  Beganović Nermin
  19  Vrhovac Nemanja
   TRENER
   Velesovo
   Klinc Darko
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   Velesovo
   1 : 1 23 - Bizaj Jan (38') 11m
   Škofja Loka
   0 : 1 13 - Ljubijankić Hasan (9')
   1 : 2 13 - Ljubijankić Hasan (67')
   1 : 3 9 - Krpič Marko (83')
   OPOMINJANI
   Velesovo
    19 - Baloh Urban (41')
    23 - Bizaj Jan (53')
    14 - Petrač Sebastjan (59')
    10 - Pucelj Nejc (77')
    8 - Burgar Borut (90')
   Škofja Loka
    7 - Jović Viler (39')
    11 - Hirkić Sandi (47')
    19 - Vrhovac Nemanja (89')
    10 - Janežič Luka (90')
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  61'     15 - Štebe Domen
       14 - Petrač Sebastjan
  65'     18 - Slapar Klemen
       4 - Dolinar Aleš
  77'     16 - Oštir Luka
       11 - Jerič Kajetan
  84'     9 - Daka Zejadin
       23 - Bizaj Jan
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Beganović Nermin
       7 - Jović Viler
  60'     19 - Vrhovac Nemanja
       14 - Maksimovič Haris
  66'     8 - Kalan Gašper
       16 - Bobnar Luka
  80'     9 - Krpič Marko
       17 - Hari Vajda Max
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan