align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 26.10.19
   TEKMA: Škofja Loka - Kranjska Gora 4 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Reiner Jan (V)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  7  Jović Viler
  8  Kalan Gašper (K)
  9  Krpič Marko
  10  Janežič Luka
  11  Hirkić Sandi
  18  Beganović Nermin
  22  Ljubijankić Hasan
  99  Hari Vajda Max
   Kranjska Gora
Priimek in ime
  1  Blažič Jan (V)
  2  Razinger Urban
  3  Grilc Rok
  4  Polović Aljoša
  5  Činkole Matic
  6  Razinger Rok
  8  Oblak Žiga
  9  Oblak Gašper
  10  Malkoč Alex
  11  Rakovič Miran (K)
  15  Alibegović Naser
  Rezervni igralci
  2  Matanovič Josip
  4  Oblak Anže
  12  Jovič Žiga (V)
  14  Maksimovič Haris
  28  Bobnar Luka
  93  Vrhovac Nemanja
  Rezervni igralci
  14  Halilović Sinan
  18  Benet Bor
   TRENER
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   Kranjska Gora
   Oblak Žiga
   STRELCI
   Škofja Loka
   1 : 0 22 - Ljubijankić Hasan (5')
   2 : 0 18 - Beganović Nermin (32')
   3 : 0 8 - Kalan Gašper (34')
   4 : 0 22 - Ljubijankić Hasan (36')
   Kranjska Gora
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
   Kranjska Gora
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Kranjska Gora
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  27'     4 - Oblak Anže
       99 - Hari Vajda Max
  46'     93 - Vrhovac Nemanja
       1 - Reiner Jan
  57'     14 - Maksimovič Haris
       22 - Ljubijankić Hasan
  57'     28 - Bobnar Luka
       8 - Kalan Gašper
   Kranjska Gora
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Benet Bor
       10 - Malkoč Alex
  57'     14 - Halilović Sinan
       4 - Polović Aljoša
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan