align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 26.10.19
   TEKMA: Polet - Velesovo 3 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik: Račman Anže
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Veladžić Šaban
  4  Prosen Oskar
  5  Mrak Žiga
  6  Koplan Klemen
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Jakofčič Adam
  9  Debeljak Jure
  10  Kovačič Tim
  11  Debeljak Matic
  12  Šubic Oto (V)
  18  Stanonik Žan
   Velesovo
Priimek in ime
  4  Gračanin Dalibor
  5  Perdan Erik
  6  Žargaj Vid (K)
  7  Novak Mitja
  8  Štebe Domen
  9  Daka Zejadin
  10  Pucelj Nejc
  12  Jenko Mark (V)
  16  Oštir Luka
  18  Slapar Klemen
  21  Petrač Sebastjan
  Rezervni igralci
  14  Krajnik Nejc
  15  Pagon Peter
  16  Prosen Žiga
  17  Stanovnik Lovro
  Rezervni igralci
  3  Kne Dejan
  11  Jerič Kajetan
  19  Baloh Urban
  20  Kne Žan
  23  Bizaj Jan
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Velesovo
   Klinc Darko
   STRELCI
   Polet
   0 : 1 5 - Mrak Žiga (26') AG
   1 : 1 10 - Kovačič Tim (40')
   2 : 1 10 - Kovačič Tim (61')
   3 : 1 9 - Debeljak Jure (72') 11m
   Velesovo
   OPOMINJANI
   Polet
    9 - Debeljak Jure (64')
   Velesovo
    10 - Pucelj Nejc (63')
    18 - Slapar Klemen (90')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Velesovo
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  78'     14 - Krajnik Nejc
       8 - Jakofčič Adam
  88'     16 - Prosen Žiga
       9 - Debeljak Jure
  89'     17 - Stanovnik Lovro
       11 - Debeljak Matic
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Baloh Urban
       9 - Daka Zejadin
  73'     23 - Bizaj Jan
       8 - Štebe Domen
  76'     11 - Jerič Kajetan
       5 - Perdan Erik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan