align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 26.10.19
   TEKMA: Bohinj - Visoko 2 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat: Krebs Roman
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  3  Osenjak Alen
  6  Arh Peter
  7  Kovačič Jure
  8  Medja Rok
  10  Kovačič Dejan (K)
  11  Iskra Uroš
  15  Sodja Anže
  18  Horvat Mitja
  21  Sodja Urban
  22  Lavtar Matevž
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  3  Dominko Jure
  4  Zorman Maks David
  7  Družinec Domen
  8  Vrtač Tim
  9  Vrtač Nik
  10  Kern Gašper (K)
  15  Jurhar Žiga
  17  Boncelj Uroš
  18  Janhar Andraž
  19  Gašpirc Kristjan
  Rezervni igralci
  4  Čajić Armin
  14  Krkoč Jure
  17  Arh Urban
  20  Ravnik Tomaž
  Rezervni igralci
  2  Križaj Matic
  12  Krč Nejc (V)
  13  Debeljak Žan
  14  Vesel Matic
  16  Končan Nejc
   TRENER
   Bohinj
   Čajić Armin
   Visoko
   Pušič Drago
   STRELCI
   Bohinj
   1 : 1 10 - Kovačič Dejan (65')
   2 : 1 7 - Kovačič Jure (83')
   Visoko
   0 : 1 18 - Janhar Andraž (8')
   OPOMINJANI
   Bohinj
    21 - Sodja Urban (16')
    11 - Iskra Uroš (75')
   Visoko
    16 - Končan Nejc (90')
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Visoko
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  22'     17 - Arh Urban
       18 - Horvat Mitja
  46'     14 - Krkoč Jure
       21 - Sodja Urban
  85'     20 - Ravnik Tomaž
       10 - Kovačič Dejan
   Visoko
  Minuta  Igralec
  66'     2 - Križaj Matic
       3 - Dominko Jure
  70'     16 - Končan Nejc
       4 - Zorman Maks David
  84'     14 - Vesel Matic
       17 - Boncelj Uroš
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan