align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 26.10.19
   TEKMA: Preddvor - SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Beton Uroš
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Zalokar Nejc
  3  Okorn Matic
  4  Mehić Anis
  5  Pelko Tilen
  6  Mlakar Gašper
  7  Čemažar Luka (K)
  8  Logonder Blaž
  9  Tirovič Drago
  10  Pavlinič Žiga
  19  Kokić Mirzet
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Rakas Filip (V)
  2  Semanić Ermin
  4  Ilić Stojan
  5  Tubić Adis
  7  Kazić Zemir
  8  Bavrlić Bojan
  10  Bešić Mario
  14  Zukanović Nermin (K)
  18  Džafić Belmin
  22  Krupić Amar
  23  Talić Armin
  Rezervni igralci
  13  Žandar Žiga
  14  Markun Boštjan
  15  Bogataj Andrej
  16  Maček Luka
  17  Burgar Benjamin
  64  Bogataj Alojz Slavko (V)
  Rezervni igralci
  3  Kapetanović Zamis
  6  Jelić Sandi
  11  Varmaz Benjamin
  12  Salihović Azemir (V)
  15  Ćehić Eldar
  16  Balaj Edison
  44  Redžić Ajdin
   TRENER
   Preddvor
   Mehić Anis
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Mirhet
   STRELCI
   Preddvor
   1 : 2 10 - Pavlinič Žiga (73')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 10 - Bešić Mario (32')
   0 : 2 10 - Bešić Mario (58')
   OPOMINJANI
   Preddvor
    9 - Tirovič Drago (74')
    6 - Mlakar Gašper (79')
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Bešić Mario (21')
    3 - Kapetanović Zamis (74')
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  64'     14 - Markun Boštjan
       8 - Logonder Blaž
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  52'     3 - Kapetanović Zamis
       14 - Zukanović Nermin
  61'     11 - Varmaz Benjamin
       22 - Krupić Amar
  61'     6 - Jelić Sandi
       8 - Bavrlić Bojan
  72'     15 - Ćehić Eldar
       2 - Semanić Ermin
  78'     16 - Balaj Edison
       4 - Ilić Stojan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan