align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 26.10.19
   TEKMA: Niko Železniki - Bitnje dobrozasenci.si 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Pahulje Erazem
   Delegat: Žibert Marjan
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Gajgar David
  3  Pfajfar Jan
  4  Frelih Rok
  5  Dolenc Urban
  6  Samardžić Refik
  7  Potočnik Matic
  8  Jelovčan Žiga
  9  Gajgar Patrik
  10  Kavčič Rok (K)
  11  Torkar Domen
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  1  Rovtar Anže (V)
  2  Vesel Matija
  7  Traven Tomaž
  9  Djaković Simo
  10  Klemenc Nejc
  14  Vidmar David (K)
  15  Kalar Gašper
  17  Zupanc Bojan
  21  Knific Košir Bober
  23  Guzelj Rok
  30  Ziherl Gregor
  Rezervni igralci
  13  Jelovčan Sergej
  14  Gruškovnjak Amadej
  15  Lotrič Nejc
  16  Dauti Sami
  17  Prezelj Nejc
  Rezervni igralci
  5  Sivec Gašper
  8  Lopatič Maj
  13  Krasić Petar
  16  Vučkić Edin
  18  Hodža Frelih Urban
  19  Pečnik Anže
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Bitnje dobrozasenci.si
   Vesel Matija
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 7 - Potočnik Matic (33')
   2 : 0 9 - Gajgar Patrik (47')
   Bitnje dobrozasenci.si
   2 : 1 9 - Djaković Simo (68')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    5 - Dolenc Urban (43')
   Bitnje dobrozasenci.si
    7 - Traven Tomaž (79')
    14 - Vidmar David (89')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Bitnje dobrozasenci.si
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  62'     14 - Gruškovnjak Amadej
       8 - Jelovčan Žiga
  69'     13 - Jelovčan Sergej
       3 - Pfajfar Jan
  71'     17 - Prezelj Nejc
       11 - Torkar Domen
  79'     16 - Dauti Sami
       9 - Gajgar Patrik
  88'     15 - Lotrič Nejc
       6 - Samardžić Refik
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  58'     5 - Sivec Gašper
       2 - Vesel Matija
  58'     8 - Lopatič Maj
       17 - Zupanc Bojan
  76'     18 - Hodža Frelih Urban
       21 - Knific Košir Bober
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan