align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 26.10.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Šobec Lesce 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  2  Lunar Miha
  3  Pantelić Sebastjan
  5  Košir Miha
  6  Kljajić Filip
  8  Šubic Nejc (K)
  9  Dimitrijević Igor
  10  Stojkov Dejan
  11  Mehani Erjon
  14  Tejić Dejan
  20  Baltič Tadej
  22  Nadarević Denis (V)
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  3  Čebašek Rok
  4  Bohinec Sebastjan
  6  Rozman Miha
  8  Ambrož Vid
  9  Lavtar Gašper
  11  Mlakar Rok
  13  Dolar Jure
  14  Petković Milan
  15  Škrlep Luka
  17  Dermastja Jaka
  Rezervni igralci
  7  Grahek Edvin
  13  Andreski Žarko
  15  Pavlovič Aleš
  16  Budau Gašper
  17  Susak Patrik
  18  Dimc Matej
  19  Gubanc Gašper
  Rezervni igralci
  5  Malivojević Aleksander
  12  Štular Jurij (V)
  16  Roš Jaka
  18  Jožef Andrej
   TRENER
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
    6 - Rozman Miha (67') 11m
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    3 - Pantelić Sebastjan (51')
    7 - Grahek Edvin (62')
    6 - Kljajić Filip (64')
    5 - Košir Miha (66')
    20 - Baltič Tadej (88')
   Šobec Lesce
    8 - Ambrož Vid (42')
    6 - Rozman Miha (63')
    4 - Bohinec Sebastjan (80')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Pavlovič Aleš
       11 - Mehani Erjon
  57'     7 - Grahek Edvin
       14 - Tejić Dejan
  66'     18 - Dimc Matej
       6 - Kljajić Filip
  76'     19 - Gubanc Gašper
       3 - Pantelić Sebastjan
  88'     13 - Andreski Žarko
       9 - Dimitrijević Igor
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Malivojević Aleksander
       9 - Lavtar Gašper
  85'     18 - Jožef Andrej
       8 - Ambrož Vid
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan