align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 02.11.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Bohinj 4 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Kalan Miha
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Zupan Damijan
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Janc Matija
  6  Rozman Miha
  7  Petković Milan
  8  Ambrož Vid
  9  Mlakar Rok
  10  Dermastja Jaka
  11  Lavtar Gašper
  13  Dolar Jure
  14  Škrlep Luka
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  3  Osenjak Alen
  5  Arh Peter
  7  Kovačič Jure
  8  Medja Rok
  10  Kovačič Dejan (K)
  11  Iskra Uroš
  21  Sodja Urban
  22  Lavtar Matevž
  24  Milinković Luka
  25  Kozinc Bor
  Rezervni igralci
  5  Flajs Gašper
  15  Kolenc Miha
  16  Čop Luka
  17  Jožef Andrej
  18  Roš Jaka
  Rezervni igralci
  4  Čajić Armin
  20  Ravnik Tomaž
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Bohinj
   Čajić Armin
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 7 - Petković Milan (13')
   2 : 0 10 - Dermastja Jaka (43')
   3 : 0 9 - Mlakar Rok (63')
   4 : 1 16 - Čop Luka (89')
   Bohinj
   3 : 1 10 - Kovačič Dejan (71')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    7 - Petković Milan (67')
   Bohinj
    21 - Sodja Urban (33')
    8 - Medja Rok (39')
    22 - Lavtar Matevž (51')
    1 - Grgić Zoran (79')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Bohinj
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  80'     15 - Kolenc Miha
       11 - Lavtar Gašper
  88'     5 - Flajs Gašper
       9 - Mlakar Rok
  88'     16 - Čop Luka
       10 - Dermastja Jaka
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  80'     20 - Ravnik Tomaž
       21 - Sodja Urban
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan