align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 02.11.19
   TEKMA: Britof - Zarica Kranj 1 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Bohinc Urban
   Delegat: Žontar Ciril
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  2  Kopitar Aljoša
  4  Kocić Aleksandar
  5  Jeglič Matic
  7  Velkoski Simon
  8  Šenk Gašper
  9  Hoxha Besnik
  11  Radojčić Vukoje
  12  Baloh Aleš (V)
  13  Markun Anže
  20  Stanarević Danijel (K)
  23  Vučković Mirko
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  2  Lunar Miha
  3  Pantelić Sebastjan
  5  Košir Miha
  6  Kljajić Filip
  8  Šubic Nejc (K)
  9  Baltič Tadej
  10  Stojkov Dejan
  14  Gubanc Gašper
  17  Dizdarević Adnan
  19  Pavlovič Aleš
  22  Nadarević Denis (V)
  Rezervni igralci
  6  Dvanajščak Anže
  10  Logar Matic
  14  Maček Mitja
  Rezervni igralci
  4  Budau Gašper
  7  Mehani Erjon
  16  Susak Patrik
  18  Dimc Matej
   TRENER
   Britof
   Stanarević Danijel
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 20 - Stanarević Danijel (23')
   1 : 3 23 - Vučković Mirko (82') AG
    9 - Hoxha Besnik (87') 11m
   Zarica Kranj
   1 : 1 19 - Pavlovič Aleš (31') 11m
   1 : 2 19 - Pavlovič Aleš (66')
   OPOMINJANI
   Britof
    5 - Jeglič Matic (63')
   Zarica Kranj
    10 - Stojkov Dejan (74')
   IZKLJUČENI
   Britof
    4 - Kocić Aleksandar (55')
   Zarica Kranj
    17 - Dizdarević Adnan (28')
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  58'     10 - Logar Matic
       11 - Radojčić Vukoje
  63'     6 - Dvanajščak Anže
       13 - Markun Anže
  73'     14 - Maček Mitja
       20 - Stanarević Danijel
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  65'     18 - Dimc Matej
       9 - Baltič Tadej
  71'     4 - Budau Gašper
       3 - Pantelić Sebastjan
  88'     16 - Susak Patrik
       19 - Pavlovič Aleš
  90'     7 - Mehani Erjon
       10 - Stojkov Dejan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan