align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 02.11.19
   TEKMA: Visoko - Preddvor 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Gerkman Borut
   Delegat: Beton Anton
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  3  Dominko Jure
  4  Debeljak Žan
  7  Družinec Domen
  8  Vrtač Tim
  9  Vrtač Nik
  10  Kern Gašper (K)
  15  Jurhar Žiga
  17  Križaj Peter
  18  Janhar Andraž
  19  Gašpirc Kristjan
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Čurk Igor
  4  Okorn Matic
  5  Mlakar Gašper
  6  Žandar Žiga
  7  Čemažar Luka
  8  Pavlinič Žiga
  10  Tirovič Drago
  11  Pelko Tilen
  19  Kokić Mirzet
  30  Lenič Aleš (K)
  Rezervni igralci
  2  Križaj Matic
  5  Seljak Žan
  6  Vesel Matic
  14  Zorman Maks David
  16  Čebulj Rok
  20  Boncelj Uroš
  22  Končan Nejc
  Rezervni igralci
  13  Rebolj Nik
  14  Macanović Senaid
  15  Bogataj Andrej
  16  Logonder Blaž
  17  Krč Matija
  18  Mehić Anis
  64  Bogataj Alojz Slavko (V)
   TRENER
   Visoko
   Pušič Drago
   Preddvor
   Mehić Anis
   STRELCI
   Visoko
   Preddvor
   0 : 1 13 - Rebolj Nik (45')
   OPOMINJANI
   Visoko
   Preddvor
    30 - Lenič Aleš (60')
   IZKLJUČENI
   Visoko
    15 - Jurhar Žiga (32')
   Preddvor
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Zorman Maks David
       4 - Debeljak Žan
  46'     16 - Čebulj Rok
       17 - Križaj Peter
  76'     2 - Križaj Matic
       3 - Dominko Jure
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  31'     13 - Rebolj Nik
       2 - Čurk Igor
  65'     16 - Logonder Blaž
       6 - Žandar Žiga
  80'     14 - Macanović Senaid
       19 - Kokić Mirzet
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan