align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 02.11.19
   TEKMA: Kranjska Gora - Polet 6 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Kranjska Gora - Športni park Ruteč Kranjska Gora    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Celjer Tilen
   2. pomočnik: Pahulje Erazem
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Kranjska Gora
Priimek in ime
  2  Razinger Urban
  3  Grilc Rok
  6  Cerovšek Matej
  7  Razinger Klemen
  8  Oblak Žiga
  9  Oblak Gašper
  11  Rakovič Miran (K)
  13  Andrić Zoran
  14  Alibegović Naser
  16  Vukalič Adis
  90  Benet Bor (V)
   Polet
Priimek in ime
  2  Prosen Oskar
  4  Dagarin Nejc
  5  Mrak Žiga
  6  Koplan Klemen
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Jakofčič Adam
  10  Kovačič Tim
  11  Debeljak Matic
  12  Šubic Oto (V)
  18  Stanonik Žan
  Rezervni igralci
  4  Polović Aljoša
  5  Činkole Matic
  10  Ivančič Josip
  15  Dasović Marko
  Rezervni igralci
  14  Gartner Jaka
  15  Jelovčan Uroš
  16  Prosen Žiga
  17  Stanovnik Lovro
   TRENER
   Kranjska Gora
   Oblak Žiga
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   Kranjska Gora
   1 : 1 8 - Oblak Žiga (34')
   2 : 1 8 - Oblak Žiga (42')
   3 : 1 8 - Oblak Žiga (48')
   4 : 1 7 - Razinger Klemen (49')
   5 : 1 8 - Oblak Žiga (58')
   6 : 1 9 - Oblak Gašper (75')
   Polet
   0 : 1 10 - Kovačič Tim (4')
   6 : 2 10 - Kovačič Tim (87')
   OPOMINJANI
   Kranjska Gora
    13 - Andrić Zoran (78')
   Polet
   IZKLJUČENI
   Kranjska Gora
   Polet
   MENJAVE
   Kranjska Gora
  Minuta  Igralec
  62'     4 - Polović Aljoša
       16 - Vukalič Adis
  72'     10 - Ivančič Josip
       8 - Oblak Žiga
  80'     15 - Dasović Marko
       2 - Razinger Urban
   Polet
  Minuta  Igralec
  64'     14 - Gartner Jaka
       9 - Jakofčič Adam
  64'     16 - Prosen Žiga
       18 - Stanonik Žan
  70'     15 - Jelovčan Uroš
       6 - Koplan Klemen
  80'     17 - Stanovnik Lovro
       11 - Debeljak Matic
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan