align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 02.11.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Florjančič Karin
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Rakas Filip (V)
  4  Ilić Stojan
  5  Tubić Adis
  6  Jelić Sandi
  7  Kazić Zemir
  8  Bavrlić Bojan
  14  Zukanović Nermin (K)
  16  Kapetanović Zamis
  18  Džafić Belmin
  22  Galić Miran
  23  Krupić Amar
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Jovič Žiga (V)
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  11  Hirkić Sandi
  14  Maksimovič Haris
  18  Beganović Nermin
  28  Bobnar Luka
  77  Dindić Haris
  93  Bečić Kemal
  99  Hari Vajda Max
  Rezervni igralci
  2  Semanić Ermin
  3  Ćehić Eldar
  9  Redžić Ajdin
  10  Varmaz Benjamin
  11  Balaj Edison
  44  Bučić Mario
  Rezervni igralci
  2  Matanovič Josip
  7  Janežič Andrej
  8  Jović Miroslav
  9  Krpič Marko
  10  Janežič Luka
  22  Kazić Almir
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Mirhet
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   2 : 1 44 - Bučić Mario (78')
   Škofja Loka
   1 : 0 4 - Oblak Anže (12') AG
   1 : 1 99 - Hari Vajda Max (43') 11m
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Kazić Zemir (33')
    6 - Jelić Sandi (43')
    18 - Džafić Belmin (73')
    22 - Galić Miran (87')
    10 - Varmaz Benjamin (88')
    14 - Zukanović Nermin (93')
    9 - Redžić Ajdin (93')
   Škofja Loka
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
    16 - Kapetanović Zamis (14')
   Škofja Loka
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  55'     44 - Bučić Mario
       4 - Ilić Stojan
  55'     2 - Semanić Ermin
       6 - Jelić Sandi
  82'     10 - Varmaz Benjamin
       18 - Džafić Belmin
  91'     11 - Balaj Edison
       23 - Krupić Amar
  91'     9 - Redžić Ajdin
       22 - Galić Miran
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  39'     10 - Janežič Luka
       14 - Maksimovič Haris
  46'     2 - Matanovič Josip
       93 - Bečić Kemal
  73'     9 - Krpič Marko
       99 - Hari Vajda Max
  82'     22 - Kazić Almir
       28 - Bobnar Luka
  89'     8 - Jović Miroslav
       77 - Dindić Haris
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan