align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 09.11.19
   TEKMA: Preddvor - Šobec Lesce 0 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Grujič Stanimir
   2. pomočnik: Oblak Tomaž
   Delegat: Bohinc Matjaž
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Okorn Matic
  3  Čemažar Luka
  4  Mlakar Gašper
  5  Žandar Žiga
  6  Pelko Tilen
  9  Rebolj Nik
  10  Macanović Senaid
  11  Tirovič Drago
  19  Kokić Mirzet
  30  Lenič Aleš (K)
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Kolenc Miha
  6  Rozman Miha
  7  Petković Milan
  8  Ambrož Vid
  9  Mlakar Rok
  10  Dermastja Jaka
  11  Lavtar Gašper
  13  Dolar Jure
  14  Škrlep Luka
  Rezervni igralci
  13  Logonder Blaž
  14  Zalokar Nejc
  15  Mehić Anis
  16  Bogataj Andrej
  17  Maček Luka
  64  Bogataj Alojz Slavko (V)
  Rezervni igralci
  4  Kazić Amir
  5  Malivojević Aleksander
  12  Črček Andraž (V)
  15  Čop Luka
  16  Roš Jaka
  17  Fister Maks
  18  Černivec Žan
   TRENER
   Preddvor
   Mehić Anis
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Preddvor
   0 : 1 10 - Macanović Senaid (15') AG
   Šobec Lesce
   0 : 2 2 - Bohinec Sebastjan (21')
   0 : 3 7 - Petković Milan (51')
   0 : 4 8 - Ambrož Vid (61')
   0 : 5 4 - Kazić Amir (63')
   0 : 6 17 - Fister Maks (92')
   OPOMINJANI
   Preddvor
    15 - Mehić Anis (39')
    2 - Okorn Matic (52')
    6 - Pelko Tilen (65')
    3 - Čemažar Luka (80')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  31'     15 - Mehić Anis
       11 - Tirovič Drago
  57'     13 - Logonder Blaž
       5 - Žandar Žiga
  85'     16 - Bogataj Andrej
       10 - Macanović Senaid
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  58'     4 - Kazić Amir
       11 - Lavtar Gašper
  58'     5 - Malivojević Aleksander
       9 - Mlakar Rok
  58'     18 - Černivec Žan
       3 - Kolenc Miha
  82'     15 - Čop Luka
       10 - Dermastja Jaka
  82'     17 - Fister Maks
       7 - Petković Milan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan