align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 09.11.19
   TEKMA: Bohinj - Britof 3 : 5 (3 : 2)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Pahulje Erazem
   Delegat: Avdič Fikret
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  3  Osenjak Alen
  7  Kovačič Jure
  8  Medja Rok
  10  Kovačič Dejan (K)
  11  Iskra Uroš
  20  Ravnik Tomaž
  21  Sodja Urban
  22  Lavtar Matevž
  24  Milinković Luka
  25  Kozinc Bor
   Britof
Priimek in ime
  1  Šmajd Gregor (V)
  3  Maček Mitja
  4  Šenk Gašper
  6  Dvanajščak Anže
  7  Velkoski Simon
  8  Kotnik Albin
  9  Radojčić Vukoje
  10  Jeglič Matic
  11  Markun Anže
  20  Stanarević Danijel (K)
  23  Vučković Mirko
  Rezervni igralci
  4  Čajić Armin
  6  Arh Peter
  Rezervni igralci
  2  Kopitar Aljoša
  13  Šenk Miha
  14  Ajdovec Jure
  15  Zupan Jaka
  17  Janžekovič Matic
   TRENER
   Bohinj
   Čajić Armin
   Britof
   Stanarević Danijel
   STRELCI
   Bohinj
   1 : 1 24 - Milinković Luka (6')
   2 : 2 8 - Medja Rok (27')
   3 : 2 6 - Arh Peter (38')
    25 - Kozinc Bor (90') 11m
   Britof
   0 : 1 7 - Velkoski Simon (2')
   1 : 2 9 - Radojčić Vukoje (24')
   3 : 3 7 - Velkoski Simon (47')
   3 : 4 10 - Jeglič Matic (65')
   3 : 5 7 - Velkoski Simon (85')
   OPOMINJANI
   Bohinj
    11 - Iskra Uroš (79')
    10 - Kovačič Dejan (83')
   Britof
    4 - Šenk Gašper (23')
    9 - Radojčić Vukoje (40')
    2 - Kopitar Aljoša (57')
    6 - Dvanajščak Anže (82')
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Britof
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  36'     6 - Arh Peter
       24 - Milinković Luka
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Kopitar Aljoša
       23 - Vučković Mirko
  46'     17 - Janžekovič Matic
       9 - Radojčić Vukoje
  77'     13 - Šenk Miha
       10 - Jeglič Matic
  88'     15 - Zupan Jaka
       7 - Velkoski Simon
  88'     14 - Ajdovec Jure
       6 - Dvanajščak Anže
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan