align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 09.11.19
   TEKMA: Polet - SIJ Acroni Jesenice 3 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik: Dobnikar Tilen
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Prosen Oskar
  4  Dagarin Nejc
  5  Mrak Žiga
  6  Koplan Klemen
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Debeljak Jure
  10  Kovačič Tim
  11  Debeljak Matic
  12  Šubic Oto (V)
  22  Gartner Jaka
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Rakas Filip (V)
  2  Semanić Ermin
  3  Pižuk Saša
  4  Ilić Stojan
  6  Jelić Sandi
  7  Kazić Zemir
  8  Bavrlić Bojan
  18  Džafić Belmin
  22  Galić Miran (K)
  23  Talić Armin
  44  Bučić Mario
  Rezervni igralci
  14  Jakofčič Adam
  15  Stanonik Žan
  16  Prosen Žiga
  17  Veladžić Šaban
  18  Leskovec Jani
  19  Dervišević Jasmin
  21  Hafner Blaž
  Rezervni igralci
  11  Balaj Edison
  15  Salihović Azemir
  16  Redžić Ajdin
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Mirhet
   STRELCI
   Polet
   1 : 0 9 - Debeljak Jure (20')
   2 : 1 11 - Debeljak Matic (60')
    9 - Debeljak Jure (60') 11m
   3 : 1 9 - Debeljak Jure (68')
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 22 - Galić Miran (51')
   3 : 2 16 - Redžić Ajdin (87')
   OPOMINJANI
   Polet
    7 - Stanonik Aljaž (45')
    10 - Kovačič Tim (61')
    22 - Gartner Jaka (84')
    2 - Prosen Oskar (84')
   SIJ Acroni Jesenice
    8 - Bavrlić Bojan (59')
    7 - Kazić Zemir (59')
    11 - Balaj Edison (84')
   IZKLJUČENI
   Polet
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Kazić Zemir (84')
    3 - Pižuk Saša (84')
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  57'     18 - Leskovec Jani
       7 - Stanonik Aljaž
  86'     21 - Hafner Blaž
       11 - Debeljak Matic
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  69'     11 - Balaj Edison
       3 - Pižuk Saša
  72'     16 - Redžić Ajdin
       6 - Jelić Sandi
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan