align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 09.11.19
   TEKMA: Bitnje dobrozasenci.si - Velesovo 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Žumer Matic
   Delegat: Žunič Ivan
   POSTAVI
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  1  Rovtar Anže (V)
  2  Vesel Matija
  7  Traven Tomaž
  9  Djaković Simo
  10  Klemenc Nejc
  11  Juvan Jan
  14  Vidmar David (K)
  15  Kalar Gašper
  20  Zupanc Bojan
  21  Knific Košir Bober
  23  Guzelj Rok
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Jenko Mark (V)
  2  Pucelj Nejc
  6  Žargaj Vid (K)
  7  Burgar Borut
  8  Novak Mitja
  11  Jerič Kajetan
  14  Petrač Sebastjan
  18  Slapar Klemen
  19  Baloh Urban
  20  Gračanin Dalibor
  23  Bizaj Jan
  Rezervni igralci
  5  Sivec Gašper
  8  Lopatič Maj
  13  Kokošar Bojan
  16  Vučkić Edin
  18  Hodža Frelih Urban
  19  Pečnik Anže
  Rezervni igralci
  3  Perdan Erik
  4  Dolinar Aleš
  5  Kne Žan
  9  Daka Zejadin
  13  Bezovšek Jaka
  15  Štebe Domen
  21  Jenko Majer Žan Luka
   TRENER
   Bitnje dobrozasenci.si
   Kavaš Jure
   Velesovo
   Klinc Darko
   STRELCI
   Bitnje dobrozasenci.si
   1 : 0 11 - Juvan Jan (12')
   Velesovo
   OPOMINJANI
   Bitnje dobrozasenci.si
    2 - Vesel Matija (51')
   Velesovo
    14 - Petrač Sebastjan (64')
    19 - Baloh Urban (76')
    18 - Slapar Klemen (85')
   IZKLJUČENI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Velesovo
    1 - Jenko Mark (11')
   MENJAVE
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Sivec Gašper
       23 - Guzelj Rok
  61'     18 - Hodža Frelih Urban
       11 - Juvan Jan
  68'     8 - Lopatič Maj
       21 - Knific Košir Bober
  83'     16 - Vučkić Edin
       20 - Zupanc Bojan
  92'     19 - Pečnik Anže
       9 - Djaković Simo
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  61'     15 - Štebe Domen
       11 - Jerič Kajetan
  66'     3 - Perdan Erik
       8 - Novak Mitja
  71'     4 - Dolinar Aleš
       14 - Petrač Sebastjan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan