align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 09.11.19
   TEKMA: Niko Železniki - Kranjska Gora 1 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Bohinc Urban
   Delegat: Šink Jaka
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Jelovčan Sergej
  3  Pfajfar Jan
  4  Frelih Rok
  5  Dolenc Urban
  6  Samardžić Refik
  7  Potočnik Matic (K)
  8  Drobnič Jakob
  9  Gruškovnjak Amadej
  10  Dauti Sami
  11  Torkar Domen
   Kranjska Gora
Priimek in ime
  1  Blažič Jan (V)
  2  Razinger Urban
  3  Polović Aljoša
  4  Mujagić Muhidin
  6  Razinger Rok
  7  Razinger Klemen
  8  Oblak Žiga
  9  Oblak Gašper
  11  Rakovič Miran (K)
  15  Alibegović Naser
  16  Cerovšek Matej
  Rezervni igralci
  13  Jelovčan Žiga
  14  Tolar Gašper
  15  Lotrič Nejc
  16  Prezelj Nejc
  Rezervni igralci
  10  Radenkoski Nenad
  18  Činkole Matic
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   Kranjska Gora
   Oblak Žiga
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 6 14 - Tolar Gašper (84')
   Kranjska Gora
   0 : 1 9 - Oblak Gašper (22')
   0 : 2 4 - Mujagić Muhidin (43')
   0 : 3 8 - Oblak Žiga (65')
   0 : 4 7 - Razinger Klemen (67')
   0 : 5 7 - Razinger Klemen (70')
   0 : 6 7 - Razinger Klemen (78')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Kranjska Gora
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Kranjska Gora
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Jelovčan Žiga
       3 - Pfajfar Jan
  46'     15 - Lotrič Nejc
       8 - Drobnič Jakob
  46'     14 - Tolar Gašper
       9 - Gruškovnjak Amadej
  68'     16 - Prezelj Nejc
       5 - Dolenc Urban
   Kranjska Gora
  Minuta  Igralec
  74'     10 - Radenkoski Nenad
       11 - Rakovič Miran
  79'     18 - Činkole Matic
       16 - Cerovšek Matej
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan