align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 10.11.19
   TEKMA: Škofja Loka - Visoko 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik: Arvaj Martin
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Reiner Jan (V)
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  7  Jović Viler
  10  Janežič Luka
  14  Maksimovič Haris
  20  Hirkić Sandi
  21  Beganović Nermin
  22  Ljubijankić Hasan
  28  Bobnar Luka
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  3  Dominko Jure
  6  Čebulj Rok
  7  Družinec Domen
  8  Vrtač Tim
  9  Vrtač Nik
  10  Kern Gašper (K)
  11  Jagodic Tine
  17  Zorman Maks David
  18  Janhar Andraž
  19  Gašpirc Kristjan
  Rezervni igralci
  9  Krpič Marko
  11  Gibić Nekir
  12  Jovič Žiga (V)
  15  Vrhovac Nemanja
  77  Dindić Haris
  93  Jović Miroslav
  99  Hari Vajda Max
  Rezervni igralci
  2  Križaj Matic
  5  Vesel Matic
  14  Seljak Žan
  15  Križaj Peter
  16  Debeljak Žan
  20  Šunkar Luka
  22  Perko Filip
   TRENER
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   Visoko
   Pušič Drago
   STRELCI
   Škofja Loka
   1 : 0 10 - Janežič Luka (38')
   2 : 0 22 - Ljubijankić Hasan (78')
   3 : 0 22 - Ljubijankić Hasan (85')
   Visoko
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    7 - Jović Viler (60')
   Visoko
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Visoko
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  61'     15 - Vrhovac Nemanja
       14 - Maksimovič Haris
  74'     99 - Hari Vajda Max
       4 - Oblak Anže
  84'     9 - Krpič Marko
       20 - Hirkić Sandi
   Visoko
  Minuta  Igralec
  61'     5 - Vesel Matic
       6 - Čebulj Rok
  71'     15 - Križaj Peter
       3 - Dominko Jure
  80'     22 - Perko Filip
       11 - Jagodic Tine
  86'     14 - Seljak Žan
       17 - Zorman Maks David
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan